Ve Samsung Galaxy A52(ler) için Mayıs güncellemesi var – Galaxy Club

Şimdiye kadar, Samsung Galaxy A52 ve Galaxy A52s henüz Mayıs güncellemesine sahip değildi. Ve şimdi öyle. Pek çok ilginç şey getiren bir güncelleme değil, ancak bu onu daha az kullanışlı yapmaz.

Samsung Galaxy A52 güncellendi

Galaxy A52(ler) güncellemesi Mayıs 2023

Aslında yukarıdaki ilk cümle pek doğru değil. 4G’li Galaxy A52, en son güvenlik yamasına bir süreliğine yani gizlice sahipti. Ama şimdi nihayet her iki 5G varyantının sırası – ‘s’ ile ve ‘s’ olmadan.

Kesin olmak gerekirse, Galaxy A52 5G, A526BXXS3EWD6 ürün yazılımı sürümüne 200 MB’tan fazla bir güncelleme alacak. A52’ler, A528BXXU3EWE1 üretici yazılımını içeren 300 MB’ın biraz altında bir paket alacaktır. Birincisinde, güncelleme yalnızca Mayıs yamasını yükleyen saf bir güvenlik güncellemesidir. İkincisi, son birkaç güncellemeden sonra ortaya çıkan bazı yazılım kırışıklıklarını da (öhö, hatalar) ortadan kaldırır.

Mayıs yaması, Android işletim sistemine toplam yaklaşık 55 iyileştirme yükler. Bunlardan dördü, özellikle Qualcomm işlemcilerinin yazılımındaki kritik bir güvenlik açığını kapatmak içindir. Ve evet, tüm A52 modellerinde bulunabilirler. One UI yazılımı için düzeltmeler de dahil olmak üzere yaklaşık yirmi iyileştirme vardır. Tema Yöneticisi, Knoxve Dişli Yöneticisi uygulamalar.

Kullanılabilirlik

Mayıs güncellemesi artık tüm cihazlarda mevcut markalanmamış Hollanda ve Belçika’da Galaxy A52 ve A52s modelleri. Ayrıca Vodafone’da markalı doğrudan indirebileceğiniz cihazlar.

Galaxy A52’nizde güncelleme var mı? A52’lerde göze çarpan başka değişikliklerle karşılaşıyor musunuz veya düzeltilmiş herhangi bir hata fark ettiniz mi?

(Teşekkürler William!)

About admin

Check Also

Focus’u bir iPhone erişim ekranına bağlayın

iOS 16’dan beri iPhone’unuzun kilit ekranını kişiselleştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. En önemli bilgileri hızlı bir şekilde …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir