Zıtlıklar Villası – The Art of Living (NL)The Art of Living (NL)

Heyecan verici kontrastlar

Mutfaktan iki taraftan oturma odasına geçilebilir. Dolap nişlerinde soft manda derisi kullanılmıştır. Duvarlara keten yapılı ve mütevazi bir parlaklık veren açık renkli duvar kağıdı uygulanmıştır. Bu mekandaki toprak tonları ve yumuşak malzemeler, huzuru ve güvenliği çağrıştırıyor. Thomas, tüm odalarda aynı malzemeleri, dokuları ve renkleri kullanarak, ancak bunları her seferinde farklı uygulayarak iç mekanda bir bütünlük yaratmak istedi. Tezgahın doğal taş motifi, televizyonun asılı olduğu arka duvara da yansımış. Neredeyse beyaz olan kanepe, karanlık dolap duvarı ile tezat oluşturuyor. Halı ve sehpaların yuvarlak formları, kanepe ve dolabın köşeli formlarıyla tezat oluşturuyor. Bu karşıtlıklar Thomas’ın tarzının karakteristiğidir ve bütünde gerilim ve dinamizm sağlar.

kek üzerine krema

Banyodan havuza doğru yürüyorsunuz. Evin pastasının üzerindeki kremadır. Havuzdaki ters akıntı sayesinde aktif ve sınırsız yüzebilirsiniz. Işık duvarlarıyla hoş bir kontrast oluşturmak için bir kara kutu seçilmiştir. Yüzme havuzu, aydınlık ve karanlık arasındaki bu kontrastla vurgulanır.

Duvarlara doğal oniks görünümlü büyük cilalı seramik levhalar uygulanmıştır. Bu kiremitlerin boyutu nedeniyle, neredeyse hiç derz görünmüyor. Bu seramik çeşidi, odaya lüks bir boyut kazandıran gerçek oniks ile aynı özel katmanlamaya ve yarı saydamlığa sahiptir. Doğal görünümlü damarlar, banyo suyunun dalgalı hatlarını oluşturur ve mekana hayat verir. Nişler deri ile yeniden işlenmiştir. Yerde, hamamın siyah çerçevesine uyan koyu renkli beton karolar var. Sağlam, hammaddelerin zarif, yüksek kaliteli ayrıntılarla birleşimi, kendi evinizde en iyi otel deneyimini sağlar.

About admin

Check Also

Modern bir ısı pompasıyla sürdürülebilir yaşam

Çevrimiçi ısı pompaları satın almak, son yıllarda Hollandalı haneler arasında giderek daha popüler hale geldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir