Vinted ile para kazanmak? 2. el giyim ile böyle kazanılır!

İkinci el giyim ürünleri giderek daha popüler hale geldi. Sürdürülebilir bir geri dönüşümün yanı sıra paradan tasarruf etmenin de bir yoludur. Giyim mağazalarının aksine, ürünler çok daha ucuzdur ve şimdiden gardırobunuzu yalnızca küçük miktarlar için doldurabilirsiniz.

Öyle düşünmeyebilirsin ama bunu bir gelir modeli olarak bile kullanabilirsin. Böylece yapabilirsiniz Vinted ile para kazanmak dikkate almak.

Vinted ile para kazanmak istiyor musunuz, ancak bu şekilde çevrimiçi para kazanmanın işe yarayıp yaramayacağından emin değil misiniz? O zaman bu makale tam size göre. İlk önce Vinted’in tam olarak ne olduğunu, faydalarının neler olduğunu tartışıyoruz ve bir dizi faydalı ipucu ile bitiriyoruz. Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Sonra okumaya devam edin.

İçindekiler

Vinted tam olarak nedir?

Hepimiz şişkin bir gardırop biliyoruz, değil mi? Dolap artık kapanamıyor, kıyafetlerinizi kaybettiniz veya tanımadığınız eşyalarla karşılaştınız. Bu sizin için tanınabilir mi? O zaman bir temizlik turu zamanı. Ancak çöp torbalarını bir süreliğine bırakın.

Çünkü online bir gelir modeli arıyorsanız, bu bol gardırobun sizin için karlı olabileceğini bilmekte fayda var. Vinted üzerinden kıyafetlerinizi satabilir ve buradan para kazanabilirsiniz. Öğeleri ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz ve ardından bunları ulusal ve uluslararası alıcılara – örneğin Belçika ve Fransa’dan – satabileceğiniz özel bir uygulamadır. Bu nedenle, bunu bir dijital döngü ile karşılaştırabilirsiniz. İşlem de basittir:

  • Vinted’e kaydolun ve bir hesap oluşturun
  • Satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını çekin
  • Ürününüzü açıklamalarla sağlayın. Ürünün rengini, boyutunu, markasını ve durumunu yazın
  • öğenizi yükleyin

Vinted artık daha çok ikinci el kıyafetleriyle tanınıyor ama onunla pek çok şey yapabilirsiniz. Ayrıca satılık başka ürünler de var. Ayakkabıları, mücevherleri, kitapları, DVD’leri ve ev aksesuarlarını düşünün. Böylece, satın alma maliyeti veya yatırımı olmadan kendi web mağazanızı işletirsiniz.

Satmak istediğiniz eşyaların giyilmiş veya kullanılmış olması gerekmez. Onlardan kurtulmak istiyorsanız yeni öğeler de yükleyebilirsiniz.

Vinted’in faydaları nelerdir?

Vinted aracılığıyla kıyafet satmak ister misiniz? Harika, bu ilk adım. Yine de, bu konuda içgüdüsel bir duyguya sahip olabilirsiniz. Ne de olsa, senin için yeni ve ağaçtan kediyi izliyorsun. Belki de Vinted ile para kazanmanın aşağıdaki faydaları sizi ikna edecektir.

Giysilerin sürdürülebilir geri dönüşümü

Her yıl milyonlarca kilo giysiyi çöpe attığımız tahmin ediliyor. Hepimiz buna katılıyoruz. Ve gerçekten de, eşyalar hala yeni gibi olsalar bile, bir çöp torbasına giriyorlar. Bu sadece bir utanç değil, aynı zamanda çevreye de zararlı. Vinted ile para kazanarak sadece kıyafetlerinize “yeni bir hayat” vermiş olmuyorsunuz. Siz de geri dönüşüm yapıyorsunuz.

kar senin

Birçok giyim uygulaması “ince yazı” kullanır. Genel şartlar ve koşullar, bir satıcı olarak genellikle sizin için pek de olumlu sonuçlanmaz. Örneğin, kârınızın küçük bir yüzdesinden vazgeçmeniz gereken giyim uygulamaları var. Bu, alınan miktarın yalnızca bir kısmının sizin için olduğu anlamına gelir. Vinted bunu değiştirdi. Her şey senin için. Vinted yalnızca alıcı koruması ister, ancak bu, öğenizin alıcısı tarafından ödenir. Kargo ücreti de alıcıya aittir.

Fiyatta pazarlık yapın

Giyim mağazaları ve fiziksel döngülerin aksine, fiyatı bir satıcı olarak siz belirlersiniz. Ayrıca olası bir alıcıyla da pazarlık yapabilirsiniz. Bir alıcı bir teklifte bulunabilir ve siz de teklifi kabul etmeyi seçebilirsiniz. Öğenin daha değerli olduğunu düşünüyor musunuz? O zaman bir karşı teklifte bulunabilirsiniz. Bu şekilde birlikte bir uzlaşmaya varırsınız.

Yaratıcılık

Giyimle her zaman ilgilendiniz, ancak bir web mağazası veya mağaza size göre değil mi? O halde Vinted ile para kazanmak, denemenin güzel bir yoludur. Üstelik herhangi bir risk yoktur, çünkü herhangi bir şey satın almanız veya yatırım yapmanız gerekmez. Yaratıcılığınızın yolunda gitmesine izin verebilirsiniz. Örneğin, siparişi hediye olarak paketleyin veya ürün fotoğraflarını eğlenceli bir şekilde süsleyin. Ne kadar çok denerseniz, o kadar hevesli alıcılar olumlu bir inceleme bırakır.

Vinted ile para kazanmak istiyorsanız ipuçları

Vinted para kazanmak için eğlenceli bir yer. Çünkü kendi başınasın. Üstelik yine de güzel görünen bir kıyafetle başka birini mutlu edebilirsiniz. Hiç Vinted ile çalışmadın mı? Başlamak için heyecan verici bulabilirsiniz. Bu yüzden sizin için bazı ipuçlarımız var.

giysileri kontrol et

Her şeyden önce, satmak istediğiniz giysilere eleştirel bir bakış atmak önemlidir. Orada olmadıklarından emin olsanız bile, içinde her zaman hasar veya delikler olabilir. Alıcının kırık bir ürünü değiştirmesi can sıkıcı olur. Ayrıca, olumsuz bir incelemeyle sonuçlanır ve bu, yeni başlayan bir Vinted satıcısı olarak sizin lehinize çalışmaz. Diğer alıcılar bu nedenle güvenilirliğinizden şüphe duyabilir.

SEO kullanın

Evet gerçekten. SEO’yu o kadar yaygın bir şekilde kullanabilirsiniz ki, Vinted’de bile işe yarar. Giyim ürünlerinizin başlığına ve açıklamasına sık aranan anahtar kelimeleri eklerseniz, ürünün bulunma ve ardından satılma olasılığı daha yüksektir. Bunu birden fazla kalem için yaparsanız karınızın sayacı hızla artacaktır.

İyi fotoğraflar kullanın

Alıcılar ne satın aldıklarını bilmek isterler. Fotoğraflarınız çok karanlık veya bulanıksa, öğenizi satmanız pek olası değildir. Örneğin, bir alıcı ürünün neye benzediğini göremez. Bu yüzden fotoğraflarınızın keskin ve net olduğundan emin olun. Ürünü giydiğiniz bir fotoğrafınızı göndermeniz iyi bir ipucu. Bu şekilde bir alıcı, giyildiğinde nasıl göründüğünü görebilir. Dikkatin başka yere kaymasını önlemek için sessiz bir arka plan sağlayın.

Ek ipucu: Uzunlukları da ölçün. Omuz genişliğini ve kol uzunluğunu düşünün. Bir alıcı, öğenin uyup uymadığını bir resimde göremez. Bu şüphelere neden olabilir ve bu nedenle siparişler gelmez.

Vinted’ten kazandığım parayla ne yapabilirim?

Vinted’te para kazanmak istiyorsanız, onunla ne yapmak istediğiniz size kalmış. Ancak gerçekçi kalmalıyız. Bundan aylık maaş almak mümkün değil. Ne de olsa gardırobunuz bir kez boştur. Tabii ki yeni eşyalar da satabilirsiniz, ancak satın alma maliyetleri fena değil ve soru kar edip etmeyeceğiniz.

Vinted ile para kazandıysanız, bunun banka hesabınıza ödenmesi için ilk seçeneğiniz vardır. Çoğu satıcı öyle. Bunu kişisel hesabınız aracılığıyla belirtebilirsiniz. Vinted, tutarı size 5 gün içinde aktarmak için elinden geleni yapacaktır. Bu güzel bir avantaj, değil mi?

Ancak başka bir seçeneğiniz daha var. Kazanılan tutarları kişisel Vinted cüzdanınıza kaydedebilirsiniz. Daha sonra bunun için güzel eşyalar satın alabilirsiniz ve size hiçbir maliyeti yoktur.

Dezavantajları nelerdir?

Artık Vinted ile para kazanmanın faydalarını okuyabildiniz. O halde gelecekteki satışlarınızda size yardımcı olacak bazı ipuçları buldunuz. Tamamen hazırlıklı başlamak ister misiniz? En azından dikkate almanız gereken bazı dezavantajları tartışıyoruz. Bu şekilde hayal kırıklıklarından kaçınırsınız.

  • gönderiler: Vinted’e başladığınızda tamamen evden çalışmıyorsunuz. Paketleri kendiniz göndermelisiniz. Ve haftada birkaç paket var mı? Sonrası epey zaman alıyor.
  • Zaman alır: Zaman demişken; Öğeleri çevrimiçi hale getirmek için çok fazla saat harcayacağınızı hesaba katmalısınız. Her şey fotoğraflanmalı ve anlatılmalıdır.
  • Sabır: Bir ürünü internete koymanız, onu birkaç saat içinde satacağınız anlamına gelmez. Bir alıcının öğenizi bulması haftalar veya aylar alabilir.

Çözüm

Fazladan bir şey kazanmak ister misin? İnternet üzerinden çeşitli şekillerde para kazanabilirsiniz. Bağlı kuruluş pazarlaması ve çevrimiçi eğitimin yanı sıra, Vinted ile para kazanmayı da seçebilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefonunuza veya tabletinize indirebilir ve ardından satıcı olarak başlayabilirsiniz.

Sadece yapmak eğlenceli değil, aynı zamanda bir geri dönüşüm yöntemidir. Üstelik bu, düzenli bir gardırop sağlar. Hâlâ yeni gibi görünen yıpranmış öğeleri yükleyebilirsiniz. Güzel bir harçlık kazanabilirsiniz ama aylık maaş alamayacağınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Daha fazla kazanma hırsınız varsa, daha fazla potansiyele sahip başka bir çevrimiçi gelir modeli düşünmeniz önerilir.

jacko meijaard

İnsanların internetten para kazanmasına yardımcı oluyorum. İnternette Başarı Gids.nl’de size neyin işe yarayıp neyin yaramadığını gösteriyorum. Bu şekilde tam olarak nasıl yapılacağını biliyorsun. Ayrıca düzenli olarak harika ve süper değerli ipuçları ve teknikler paylaşıyorum, bunu hem bu web sitesinde hem de web seminerlerinde ve seminerlerde yapıyorum. İnternette nasıl (çok) para kazanabileceğinizi adım adım keşfedeceğiniz bağlı kuruluş pazarlama kursuma buradan göz atın.

About admin

Check Also

Geçici olarak para kazanmak için gittikçe daha fazla olasılık var – Seçeneklerinizin neler olduğunu buradan okuyun

Finans dünyası, geçici olarak para kazanma fırsatlarıyla doludur. İster bir iş kurmak için kredi arıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir