Venom Vakfı, halka açık test ağının yayınlandığını duyurdu

Yenilikçi ve yüksek oranda ölçeklenebilir blockchain altyapısı, geliştiricilerin ve kullanıcıların test etmesi için artık açık

Abu Dabi, 25 Nisan 2023 – Abu Dabi Küresel Pazarı’nda (ADGM) faaliyet gösteren bir Katman-1 blok zinciri olan Venom, bugün halka açık test ağının resmi olarak yayında olduğunu duyurdu. Bu kilometre taşı, Venom’un ana ağda piyasaya sürülmeye hazırlanırken yol haritasında büyük bir başarıya işaret ediyor. Testnet lansmanının yanı sıra Venom, büyüyen ekosisteminin bir parçası olarak kendi geliştirdiği bir dizi merkezi olmayan uygulamayı da tanıttı.

Test ağı tasarımı, ekosistemin hem kullanıcıları hem de geliştiricileri için uygundur. Geliştiricilerin dApp’leri ve blockchain protokollerini test etmesine ve hatalarını ayıklamasına izin verirken, kullanıcıların bu dApp’leri ilk elden deneyimlemesine olanak tanır. Programın amacı, ekosistem içinde yenilikçiliği ve topluluk oluşturmayı teşvik etmektir.

Geliştiriciler ve kullanıcılar test ağını iki kolay adımda deneyebilir. Öncelikle Venom Wallet’ı Apple App Store veya Google Play Store üzerinden mobil cihazınıza veya Google Chrome eklentisi olarak masaüstünüze indiriyorsunuz. İkincisi, kullanıcılar ücretsiz bir test ağı tahsisi talep ederek Venom ekosistemini test etme yolculuklarına hızlı bir başlangıç ​​yapabilirler.

“Yaklaşan ana ağ lansmanımıza yönelik kritik bir adım olan Venom’un genel test ağının lansmanını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Son derece ölçeklenebilir ve güvenilir eşzamansız blok zincirimizle, geliştiricilerin yenilikçi dApp’ler oluşturabileceklerinden ve kullanıcıların bunları ilk elden deneyimleyebileceklerinden eminiz, “dedi Venom Vakfı Konseyi Başkanı Peter Knez.

Geliştiriciler, 100k TPS’lik ultra yüksek hıza ve ağın ölçeklenebilirliğini ve güvenilirliğini artıran dinamik parçalama özelliğine sahip eşzamansız Venom blok zincirini ele geçirebilecekler. Yeni başlayanlar için Venom, geliştiricileri oluşturmaya başlamak için gerekli araç ve bilgilerle donatmak için bir geliştirici belgeleri havuzu oluşturdu.

Venom’un ağı, birlikte çalışabilirliği artırarak onu geliştiriciler için uygun bir araç haline getirirken düşük işlem maliyetleri, küresel benimseme için kullanımını kolaylaştırır.

Tonlarca dApp test ağında kullanıma sunuluyor

Birkaç dApp, Venom test ağında ilk kez sahneye çıkacak. Kullanıcılar işlem yaparak, yerel Venom cüzdanını test ederek ve çok daha fazlasını test edebilir.

  1. Zehir Cüzdanı
  2. Zehir taraması
  3. VenomLehçe
  4. zehir köprüsü
  5. zehir hissesi
  6. Web3.Dünya
  7. Weup
  8. NFT Nane
  9. Oasis.Galler

Venom Vakfı Hakkında

Venom Foundation, ADGM tarafından lisanslanmıştır ve dünya çapında Web3 projelerinin hızlandırılmasını sağlar. Merkezi olmayan ağ, Abu Dhabi Global Market’in (ADGM) yetkisi altında faaliyet göstermektedir. Yatırımcılar ve finansal hizmetler firmaları için bir vaha olan ADGM, Venom’u dünyanın ilk uyumlu blok zinciri olarak konumlandırıyor ve hükümetlere ve işletmelere inşa etme, yenilik yapma ve ölçeklendirme özgürlüğü veriyor.

Birkaç şirket tarafından Venom blok zincirinde şirket içi dApp’ler ve protokollerden oluşan bir portföy geliştirilmiştir. Dinamik parçalama yetenekleri, düşük maliyet, ultra yüksek hız ve ölçeklenebilirlik ile Venom, küresel bir Web3 uygulamaları ekosistemi için çekirdek altyapı olarak işlev görme potansiyeline sahiptir ve ultra yüksek işlem hızları ve sonsuz ölçeklenebilirlik sağlayarak her zaman- artan kullanıcı grubu.

Medya sorguları için lütfen iletişime geçin: Adam Newton ([email protected])

Venom test ağı lansmanı hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: İnternet sitesi

Venom Vakfı hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: İnternet sitesi | twitter

About admin

Check Also

Geçici olarak para kazanmak için gittikçe daha fazla olasılık var – Seçeneklerinizin neler olduğunu buradan okuyun

Finans dünyası, geçici olarak para kazanma fırsatlarıyla doludur. İster bir iş kurmak için kredi arıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir