Üst kattaki daire memnuniyetle karşılanıyor – The Art of Living (NL)The Art of Living (NL)

Stil Karması

Studio Paradis’in stilleri karıştırma ve modern ile yuvarlak ve klasiğin soğuk etkisini yumuşatma yaklaşımı özellikle yemek odasında kendini gösteriyor. “Alman markası More’dan çok modern bir masa seçtik. koltukları bulduk

Marktplaats, bunlar yenilediğimiz orijinal Thonet sandalyeleri.” Cesur ama harika bir kombinasyon oluşturuyorlar. “Thonet, bükülmüş ahşapla çalışan ilk kişiydi. Modern masa ve klasik sandalyeler bu ortak payda sayesinde çok güzel bir uyum yakalıyor.” Modern &Tradition lamba, eskitme pirinç ile opal camdan oluşur, arkasındaki Art Deco duvar lambaları da eskitme pirinçten yapılmıştır. Yemek masasının arkasında veranda kapıları olan eski bir balkon vardır. “Ayrıca tamamı abanozlu eskitilmiş pirinç bağlantı parçalarını da seçtik”. Sahibi okumayı sever, geniş bir kitap koleksiyonuna sahiptir ve bunları saklamak için dolapları sever. “Cumba, pencerede oturabilmeniz için yapılmıştır. Gün boyu güneş ışığı buraya girer. Gerçek bir okuma köşesi. Vatandaş bunu çok kullanıyor ve çok memnun. Ayrıca mümkün olan her yere dolaplar yaptık.

Bitirici dokunuş

Ofisin arkasında, muazzam dolap duvarları ve bağımsız bir Ethnicraft mil yatağı ile donatılmış mütevazı büyüklükteki yatak odası var. Dolap için grimsi yeşil seçilmiştir. “Rengi seviyoruz ve genellikle gri tonları seçiyoruz. O zaman renkler her zaman eşleşir.” İkinci bir baskı koleksiyonu, yatak odası duvarını süsler ve rahat bir etki yaratır. Banyoda çeşitli unsurlar geri dönüyor: ceviz ağacı, mutfaktan hafif karolar. “Musluklar yine eskitilmiş pirinçten yapılmıştır, bu Hotbath’ın canlı renkler versiyonundaki Cobber serisidir. Uzun dolabın arkasında çamaşır makinesi ve kurutma makinesi var.”

Modern ve klasiğin bu karışımına aşık olan herkes Emma ve Claire ile iletişime geçebilir.

About admin

Check Also

Modern bir ısı pompasıyla sürdürülebilir yaşam

Çevrimiçi ısı pompaları satın almak, son yıllarda Hollandalı haneler arasında giderek daha popüler hale geldi. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir