Ücretsiz Watch 4 ile Samsung Galaxy S23 (Plus/Ultra)

Yeni Samsung Galaxy S23+ veya Ultra ile ücretsiz bir Watch 4 ister misiniz? Bu saati hediye olarak nasıl ve nereden alabileceğinizi buradan kontrol edin. Ayrıca yeni Galaxy S23 modelinizde çeşitli mağaza ve sağlayıcılarda yüksek indirim alacaksınız. Aşağıda sizin için tüm eylemleri özenle listeliyoruz.

Ücretsiz Watch 4 ve yüksek indirim ile Samsung Galaxy S23: promosyon

Ücretsiz Watch 4 ile Galaxy S23 Plus/Ultra

Samsung’un yeni Galaxy S23 serisi artık güvenli bir şekilde Hollanda telefon pazarına girdi. Orada, çeşitli modeller, özellikle iyi performans ve mükemmel pil ömrü sayesinde mükemmel eleştiriler aldı. Ancak Samsung’un üst düzey ekranları her zaman göz alıcıdır. Dahası, Galaxy S23 ve S23+ ile mükemmel, Galaxy S23 Ultra ile harika kameralar elde edersiniz.

İkincisi, 200 megapiksel ana kamera sunan ilk Galaxy. Bunun da ötesinde, 10x’e kadar optik yakınlaştırma sağlayan çift telefoto kameralara da sahip oluyorsunuz. Bu size diğer telefonlarda olmayan harika yaratıcı seçenekler sunar (Samsung’un kendi Ultras’ı hariç).

Önümüzdeki haftalarda – 1 – 21 Mayıs – ayrıca bir dizi S23 modeliyle güzel bir ekstra elde edebilirsiniz. Samsung, S23+ ve S23 Ultra ile birlikte 199 € değerinde bir Galaxy Watch 4 hediye ediyor. Ayrıca, önümüzdeki haftalarda mevcut telefonunuzda işlem yaparsanız en az 100 € ve maksimum 200 € ekstra indirim alacaksınız.

Peki, yepyeni Galaxy S23+ veya Ultra ile Watch 4’ü nasıl ve nereden edinebilirsiniz?

Ücretsiz Saati bu şekilde alırsınız

Saati yeni Galaxy S23+ veya Ultra cihazınızla ücretsiz olarak almak için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

  • Galaxy S23+ veya S23 Ultra’nızı satın alın 1 – 21 Mayıs arası promosyon dönemi.
  • Bunu Samsung’un kendi mağazasında yaparsanız, çok fazla ekstra takas indirimi de alırsınız. Mevcut telefonunuzu takas etmeyi seçerseniz, hem Galaxy S23+ hem de Ultra ile ekstra 200 € indirim alırsınız. Bir Galaxy S23 satın alırsanız, 100 €’luk ekstra takas indirimi alırsınız.
  • Elbette S23’ünüzü başka bir yerden de satın alabilirsiniz, ancak LÜTFEN DİKKAT! Bu nedenle Watch 4’ü yalnızca Plus veya Ultra modelinizi doğrudan Samsung’un kendisinden satın alırsanız alırsınız.
  • Watch 4’ünüzü doğrudan siparişinizle birlikte alacaksınız. Başka bir şey yapmanıza veya göndermenize gerek yok.
  • Daha fazla eylem: Watch 4’ü o kadar ilginç bulmuyor musunuz? Farklı şekillerde indirim alabileceğiniz diğer promosyonlara aşağıdan göz atın.

Nereden alınır, ne indirimi?

Çeşitli Hollanda mağazalarındaki ve sağlayıcılarındaki tüm promosyonları burada listeledik:

En popüler S23 abonelikleri

En popüler S23+ abonelikleri

En popüler S23 Ultra planları

Ücretsiz Watch 4 ile hangi Galaxy S23 modeli size uygun?

Yukarıda okuyabileceğiniz gibi, Galaxy S23 Plus veya Ultra ile ücretsiz bir Watch 4 alırsınız. Ancak: Size en uygun S23 modeli hangisi? Bu konuda emin değilseniz, seçimi kesinlikle kolaylaştıracak birkaç basit ‘kuralımız’ var. Öncelikle yapılması gereken en önemli husus şudur: Kullanışlı, küçük bir telefon ister misiniz? S23 serisinin “temel modeli” – yani ücretsiz bir Watch 4 alamazsınız – piyasadaki en kompakt premium akıllı telefonlardan biridir. Ve yeni işlemci sayesinde, bu sürüm bile mükemmel pil ömrüne ve aynı ışık hızında donanıma sahiptir.

Kendinize sorabileceğiniz bir sonraki soru şudur: Mümkün olan tüm özelliklere ve – özellikle – kamera seçeneklerine sahip bir telefon ister misiniz? O halde Galaxy S23 Ultra tam size göre. Pahalıdır, ancak bunun için 200 MP ana kamera, 10x optik yakınlaştırma, 5000 mAh pil ve yerleşik S Pen kalemi de alırsınız.

Gerçekten harika bir premium akıllı telefon istiyor musunuz, ancak tüm bu kamera özelliklerini biraz gereksiz buluyor musunuz? O zaman Galaxy S23+ mantıklı bir orta yol. Büyük pili, geniş ekranı ve diğer modellerle aynı hızlı, ekonomik donanımıyla en iyisine buradan sahip olursunuz. endişeli senin için dolar.

Daha fazlasını bilmek? Galaxy S23’ü satın almadan önce bilmeniz gereken beş şeyi okuyunT veya Galaxy S23 (Ultra) incelememiz.

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir