Ücretsiz Harman Kardon hoparlörlü Samsung Galaxy S23

Önümüzdeki haftalarda bir Samsung Galaxy S23 alırsanız, Harman Kardon hoparlöre ücretsiz sahip olabilirsiniz. Bu promosyonun nasıl işlediğini, yapmanız gerekenleri ve hangi mağazalarda yer aldığınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Ücretsiz Harman Kardon hoparlörlü Samsung Galaxy S23: aksiyon

Ücretsiz Harman Kardon hoparlörlü Galaxy S23

Samsung’un yeni Galaxy S23 serisi artık güvenli bir şekilde Hollanda telefon pazarına girdi. Orada, çeşitli modeller, özellikle iyi performans ve mükemmel pil ömrü sayesinde mükemmel eleştiriler aldı. Ancak Samsung’un üst düzey ekranları her zaman göz alıcıdır. Dahası, Galaxy S23 ve S23+ ile mükemmel, S23 Ultra ile harika kameralar elde edersiniz.

İkincisi, 200 megapiksel ana kamera sunan ilk Galaxy. Bunun da ötesinde, 10x’e kadar optik yakınlaştırma sağlayan çift telefoto kameralara da sahip oluyorsunuz. Bu size diğer telefonlarda olmayan harika yaratıcı seçenekler sunar (Samsung’un kendi Ultras’ı hariç).

Önümüzdeki haftalarda Galaxy S23, S23+ veya S23 Ultra ile birlikte Harman Kardon Onyx Studio 7 hoparlöre sahip olabilirsiniz. Bu, çarpıcı bir tasarıma sahip taşınabilir bir Bluetooth hoparlördür. Taşınabilir olmasına rağmen, yaklaşık 30 santimetre çapında olduğu için özellikle kompakt değildir. Bu da, diğer küçük hoparlörlerin aksine, hoparlörün alçak tonları zahmetsizce üretmesini sağlar. Samsung (doğru bir şekilde), Onyx Studio 7’nin önerilen satış fiyatının 299 € olduğunu belirtmesine rağmen, daha ucuza ayrı olarak satın alabilirsiniz.

Peki, yepyeni Galaxy S23’ünüzle Onyx Studio 7 hoparlörü nasıl edinirsiniz?

İşte böyle çalışır!

Hoparlörü yeni Galaxy S23’ünüzle almak için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

  • Galaxy S23, S23+ veya S23 Ultra’nızı satın alın 3 – 30 Nisan arası promosyon dönemi.
  • Bunu Samsung’un kendi mağazasında yaparsanız, mevcut cihazınızı takas ederseniz, önemli bir ekstra takas indirimi de alırsınız. Galaxy S23 ile ekstra 100 €, S23+ ve S23 Ultra ile 200 € ekstra indirim alırsınız.
  • Elbette S23’ünüzü başka bir yerden de satın alabilirsiniz, ancak LÜTFEN DİKKAT! Resmi Avrupa cihazınızı Hollandalı bir satıcı veya sağlayıcıdan satın almanız önemlidir – aşağıdaki genel bakışa bakın.
  • Telefonunuzu teslim aldıktan sonra BURADA bulunan işlem sayfasından konuşmacı talebinde bulunabilirsiniz. İşte zorundasın en geç 30 Haziran katılımınızı kaydedin ve makbuz veya faturanın bir kopyasını yükleyin. Ayrıca kutunun üzerindeki IMEI numarası ve EAN kodunun açıkça okunabilir olduğu barkodun fotoğrafını çekmelisiniz.
  • Promosyon sayfasında Samsung’un kendisinden destek alabilir ve promosyona katılım için kesin koşulları bulacaksınız.
  • Samsung, kayıttan sonraki 9 hafta içinde Onyx Studio 7’yi size göndermesini söylüyor.
  • Samsung’a katılımınızla ilgili her türlü soruyu sormalısınız. GalaxyClub.nl’de promosyonla hiçbir ilgimiz yoktur ve bu nedenle soruları yanıtlayamayız.

Nereden Alınır?

Sizi konuşmacı olarak nitelendiren bu mağaza ve sağlayıcılardan bir Galaxy S23, S23+ veya S23 Ultra satın alabilirsiniz:

En popüler S23 abonelikleri

En popüler S23+ abonelikleri

En popüler S23 Ultra planları

Kimin için hangi S23?

Hangi Galaxy S23’ün sizin için doğru olduğundan emin değilseniz, seçimi kesinlikle kolaylaştıracak birkaç basit “temel kuralımız” var. İlk soru şudur: Kompakt bir telefon ister misiniz? Serinin ‘temel modeli’ – Galaxy S23’ün kendisi – piyasadaki en kompakt üst düzey akıllı telefonlardan biridir. Ve yeni işlemci sayesinde ‘küçük S23’ bile mükemmel bir pil ömrüne sahip.

Tam tersi soru şudur: Akla gelebilecek tüm gadget’lara ve kamera seçeneklerine sahip bir üst düzey telefon ister misiniz? O halde Galaxy S23 Ultra sizin için en iyi seçimdir. Evet, pahalı ama bunun için 200MP ana kamera, 10x optik yakınlaştırma, 5000 mAh pil ve S Pen kalemi de alıyorsunuz.

Gerçekten sadece iyi bir üst düzey akıllı telefon istiyor musunuz, ancak Ultra’nın çan ve ıslıklarına ihtiyacınız yok mu? O halde Galaxy S23+ aslında altın ortalamadır. Büyük pili, geniş ekranı ve diğer modellerle aynı hızlı, ekonomik donanımıyla en iyisine buradan sahip olursunuz. endişeli senin için dolar.

Daha fazlasını bilmek? Galaxy S23’ü satın almadan önce bilmeniz gereken beş şeyi okuyunT veya Galaxy S23 (Ultra) incelememiz.

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir