Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü Galaxy cihazında önemli avantajlar için Samsung’un Tatil Parası Fırsatlarına göz atın.

Samsung Holiday para fırsatları

Samsung tatil para teklifleri

Son haftalarda kesinlikle fark ettiniz: nihayet yaz kapıda. Bildiğiniz gibi, tatilinizi düşünmek için harika bir zaman değil. Aynı zamanda yeni telefonunuzda veya Buds’ta çok şey bulmak için iyi bir fırsat.

Samsung’un Tatil Parası Fırsatları arasında her türlü ilginç teklifi bulacaksınız. Doğrudan alışveriş sepetinize yatırılan 200€’ya varan avantajları veya eski telefonunuzu takas etmenin sağladığı avantajları düşünün. Samsung’un geniş ürün yelpazesini netleştirmek için, sizin için en iyi mobil teklifleri seçtik.

Galaxy S23 serisi

Galaxy S23 serisi, elbette şu anın akıllı telefon serisidir. Cihazlar ışık hızındadır ve her alanda mükemmeldir. Kameralardan ekrana, pil ömründen suya dayanıklı tasarıma kadar modellerin incelemelerde yüksek puan alması şaşırtıcı değil.

22 Mayıs – 2 Temmuz tarihleri ​​arasında bir Galaxy S23 satın alırsanız, 200 €’ya varan indirim elde edebilirsiniz. Bunun için herhangi bir şey yapmanıza gerek yok – tutar doğrudan alışveriş sepetinize yansıtılacaktır.

Ayrıca Galaxy S23+ ve S23 Ultra, Buds2 Pro kulaklıkla birlikte hediye olarak geliyor. Buds2 Pro, Samsung’un en iyi kablosuz kulaklıklarıdır. Mükemmel ses kalitesi, iyi dinamikler ve güvenilir bağlantı sayesinde öne çıkıyorlar. Buds2 Pro’nun önerilen perakende fiyatı 229 €’dur.

Galaxy S23 serisinin plus veya ultra modelini aldığınızda Galaxy Buds2 Pro’ya sahip oluyorsunuz. Bu zaten alacağınız fiyat avantajının üstünde.

Bu teklifi Samsung Shop’ta bulabilirsiniz.

Galaxy Z Flip4 ve Z Katlama4

Samsung’un çarpıcı katlanabilir modellerinden birini tercih eder miydiniz? O halde Galaxy Z Flip4 veya Z Fold4’ü satın almanın tam zamanı. Bu cihazlarla 4 Haziran’a kadar 200 €’ya varan fiyat avantajı elde edebilir ve bu avantajı doğrudan alışveriş sepetinize yansıtabilirsiniz. Samsung Shop’ta şu tekliflere göz atın: Galaxy Z Flip4 / Galaxy Z Fold4.

Galaksi S21FE

Şu anda para için en iyi değere sahip telefonu mu arıyorsunuz? O halde Galaxy S21FE mantıklı bir seçimdir. Cihaz hızlı donanıma ve mükemmel kameralara sahiptir. Samsung’un iyi güncelleme politikası sayesinde S21FE, 2027 yılına kadar güvenlik ve yeni özellikler açısından sizi ön sıralarda tutacak.

2 Temmuz’a kadar Galaxy S21FE’yi 200 € ekstra takas değeriyle satın alabilirsiniz. Mevcut telefonunuzu satın alırken takas ederseniz, karşılığında fazladan 200 € alırsınız. Mevcut cihazınızda işlem yapmak istediğinizi sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bu fayda daha sonra derhal kapatılacaktır. Bu şekilde, S21FE ile çok sayıda telefonu cazip bir fiyata elde edersiniz.

Telefonunuzda işlem yapmıyor musunuz? O zaman Galaxy Buds2 Pro’yu da satın alırsanız 100 € indirim alabilirsiniz. Bu fırsata kendiniz göz atın: Samsung Shop’ta Galaxy S21FE.

Galaksi S22

Fiyat ve özellik olarak S23 ile S21FE arasında bir telefon tercih ediyorsanız bir de Galaxy S22 var tabii ki. Bu cihaz, S21 FE’den daha kompakt ve daha hızlıdır. Üstelik daha iyi kameralara sahip. 22 Mayıs’tan 2 Temmuz’a kadar, S22’yi satın aldığınızda mevcut akıllı telefonunuz için 150€ değerinde ekstra takas değeri alacaksınız. Değiştirmezseniz, Samsung Shop’tan Galaxy S22 ile birlikte satın alırsanız, Buds2 Pro’da 75 € indirim alırsınız.

Daha Fazla Tatil Parası Fırsatı

Tabii ki, Samsung’un mağazasında yukarıdaki tekliflerden çok daha fazlası var. Özel sayfada, çok çeşitli gadget’lar, televizyonlar ve ev aletleri ile ilgili tüm fırsatları bulacaksınız.

Tüm Tatil Parası Fırsatlarını kontrol edin!

About admin

Check Also

Focus’u bir iPhone erişim ekranına bağlayın

iOS 16’dan beri iPhone’unuzun kilit ekranını kişiselleştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. En önemli bilgileri hızlı bir şekilde …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir