Stil ve konforun mükemmel birleşimi

Stil ve konforun mükemmel birleşimi

Verschuren İç Yapı

Hızlı bir şekilde popülerlik kazanan malzemelerden biri de sağlam yüzeyemek yoğun bir malzeme O bütün bir fayda alayına sahiptir. Son derece sağlam olan malzeme genellikle otel odalarında kullanılsa da, Ofis binaları ve hastaneler, ev için de son derece uygundur. Solid’in sahibi Jan van Otterdijk Surface International, bize bu lüks ve zarif eve bir bakış sunuyor. sağlam yüzey Biri ana malzemeler dır-dir. Jan: “Bu güzel malzemeyi kendi fabrikamızda üretiyoruz ve bu nedenle her türlü tasarımı tasarlayabiliyoruz. fark etmek. Mimarlar, tasarımcılar ve tabii ki son kullanıcı ile birlikte en yüksek standartları belirliyoruz. verim ve ürünlerimizin görünümü.”Oturma odası

Lüks otel, zarif ev, Verschuren Interieurbouw

Tüm oturma odası tedarikçileri

Pencere dekorasyonuPencere tasarımı

Lüks otel, zarif ev, Verschuren Interieurbouw
Lüks otel, zarif ev, Verschuren Interieurbouw

lüks bir otel gibi yaşamak

Mahalle sakinleri ne istediklerini çok iyi biliyorlardı. Hayallerini gerçekleştirmek için Verschuren Interieurbouw’u aradılar. Sakin, “Lüks bir otelin güzel atmosferi bizi gerçekten cezbetti” diyor. “Yoğun bir çalışma hayatımız olduğu için doğal ve sıcak malzemelerle huzur yaratmak istedik. Bir önceki evimizde siyah renk çok ön plandaydı. Bunu dört gözle bekliyorduk. Yeni evimizde zıtlıklar daha rafine olabilirdi. Verschuren tasarımcısı, aradığımızı hemen anladı: stil ve konforun doğru malzemelerle mükemmel birleşimi.” İçeri girer girmez, şık ve zarif bir şekilde döşenmiş bu evin tam olarak bu görünüme sahip olduğunu ve yüksek kaliteli bir kaplamaya özen gösterildiğini görebilirsiniz. Ne de olsa mobilyalar güzel bir şekilde tasarlanabilir; Malzemenin kalitesi ve profesyonel üretim, bir iç mekanı yapar veya bozar.


mutfak


Tüm mutfak tedarikçileri

Kaynar su musluğuQuooker

Kozmopolit lüks

Zıtlıklar, renkler ve malzemeler birbirinden çok uzak olduğunda ortaya çıkar: açık ve koyu; Sert ve yumuşak. Ne kadar uzaksa, kontrast o kadar büyük olur. Denge burada anahtar kelimedir. Renk olarak, bu evde yumuşak pudra renkleri, koyu kahverengi ve bronz ile tamamlanan hafif bir parlaklığa sahip krem ​​​​renkli kumaşlar seçilmiştir. Hiçbir duvar beyaz değildir. İç mekana ekstra lüks bir dokunuş vermek için kuvarsit ve mermer seçilmiştir. Taşlaşmış ahşaba çok benzeyen kuvarsit sekoya kahvesi, şelale tezgahına yansımıştır. Sabit mobilyaların nişlerinde arka duvar olarak krem ​​damarlı koyu kahverengi mermer görülmektedir. Her iki doğal taş türü de özel dolapların koyu lake meşe kaplamasıyla uyum sağlıyor. Bu özel dolaplarda ayrıca özel bir detay var: dikey çizgiler, alanı görsel olarak daha yüksek ve dolabı daha ince ve dolayısıyla biraz daha zarif hale getiriyor. Bütünlük oluşturmak için iç mekanda yer yer ahşap ve doğal taş kullanılmıştır. Bronz füme cam da düzenli olarak tekrarlanan bir unsurdur: çelik döner kapıda, gömme dolapta ve masanın arka duvarında. Kulplar ve musluklar gibi bronz ve pirinç detaylar bu iç mekanı vazgeçilmez kılıyor.


Yatak odası

Lüks otel, zarif ev, Verschuren Interieurbouw

Tüm yatak odası tedarikçileri

döşemeKonut Patronu

İç mekanVerschuren iç şirket

Lüks otel, zarif ev, Verschuren Interieurbouw
Lüks otel, zarif ev, Verschuren Interieurbouw

Malzemede birlik, biçimde özgürlük

Giderek daha fazla iç inşaatçı, mimar ve tasarımcı Solid Surface olanaklarını keşfediyor. Dolayısıyla bu malzeme benzeri görülmemiş özelliklere sahiptir. “Masif yüzey son derece serttir ve her doku ve renkte mevcuttur. Ayrıca, şekilsiz, suya dayanıklı ve yarı saydamdır,” diye açıklıyor Solid Surface International’ın sahibi Jan van Otterdijk. “Bu, malzemeyi çok sayıda uygulama için mükemmel kılıyor. Diğer malzemelerin aksine yüzey sızdırmazdır ve sorunsuz bir şekilde yapıştırılabilir. Sonuç olarak, içeri kir girmez ve bakteri veya mantarların üreme şansı olmaz. Bu hijyeniktir ve aynı zamanda bakımı kolaydır. Ve dayanıklıdır, çünkü yalnızca uzun ömürlü malzemelerin keyfini çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda bunları sadece bir temizlik beziyle silmeniz gerekir. tekrar spic ve span elde etmek için. Çocuğunuz varsa ideal, müşterilerimiz de düşündü. Bu evde diğer unsurların yanı sıra banyodaki ayaklı küvet ve lavaboda, tuvaletteki muslukta masif yüzey kullanılmıştır. Sakinler beyazı tercih etti, aynı zamanda tuvaletteki muslukta da görülebileceği gibi bir terrazzo uygulaması da yaptı.”


Bahçe

Lüks otel, zarif ev, Verschuren Interieurbouw

Tüm bahçe tedarikçileri

Kaplama tuğlalarıMbi bv

Lüks otel, zarif ev, Verschuren Interieurbouw

Karakterin yansıması

Çocuklarına iyi bir çocukluk yaşatmak, bütün mesele bu. Bu müstakil aile evinin sakinleri için bu, büyük şehri terk etmek anlamına geliyordu. Mükemmel konumu burada, yakındaki bir köyün sessiz ve samimi yeni inşa edilmiş bir bölgesinde buldular – ancak şehirden bir taş atımı. Daha küçük çocukları olan ve ev inşa edenler, konfordan ve yüksek kaliteli malzemelerden ödün verme eğiliminde olabilir. Bu ev, buna hiç gerek olmadığının kanıtı. Çocukların kendi alanları vardır: bahçedeki yüzme havuzunda ve kendi oyun alanlarında ter atmak için birçok fırsat; ebeveynler için geniş ayaklı banyo, şömineli davetkar oturma alanı ve günlük hayatın tüm koşuşturmacasından uzaklaşabilecekleri lüks ana süit bulunmaktadır. Jan, “Her şey üzerinde büyük bir dikkatle çalıştık” diyor. Verschuren Interieurbouw’un sahibi Toon da aynı fikirde: “Banyoda bu, örneğin duvarın etrafına katlanan ve bir gönye şeklinde devam eden mobilyalara yansıyor. LED aydınlatma ayrıca mobilyaların şekli ile güzel bir şekilde yatay olarak çalışır. Verschuren’de bu tür ayrıntılarla gurur duyuyoruz.” Bu nedenle en özel şey, sakinlerin hayal etmeye cesaret ettiği her şey haline gelen genel resimdir. Karakterlerinin bir yansıması – bundan daha büyük bir iltifat olamaz.

Editör: medya ekibi

Tarih: 21-04-2023

Metin: Evelien de Raaff’ın bir metnine dayanarak

Fotoğrafçılık: patrick meis

Tarz ve konforun mükemmel birleşimi sonrası ilk olarak The Art of Living’de (NL) ortaya çıktı.

About admin

Check Also

Modern bir ısı pompasıyla sürdürülebilir yaşam

Çevrimiçi ısı pompaları satın almak, son yıllarda Hollandalı haneler arasında giderek daha popüler hale geldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir