Samsung Space markası, yakında çıkacak olan XR/MR kulaklığıyla ilgili ipuçları veriyor – Galaxy Club

Marka tescili ile SamsungUzay Güney Koreliler yeni bir karma gerçeklik kulaklığının lansmanına hazırlanıyor. Cihazın adı bu mu olacak?

Samsung Space XR MR kulaklık markası (ticari marka)

Samsung’un 2017 yılında piyasaya sürdüğü Odyssey VR kulaklığı,

SamsungUzay

Samsung’un en önemli ‘klasik’ telefonlarının (Galaxy S23 ve Galaxy A54) lansmanını artık geride bıraktığımıza göre, şirket Ağustos ayını hedefliyor. Bildiğimiz kadarıyla, o ay içinde boru hattında da çok şey var. Yeni Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Tab S9 hakkında zaten birkaç şey biliniyor. Ancak daha fazlasının olması muhtemeldir.

Son zamanlarda, Samsung’un bu yıl bir artırılmış ve/veya karma gerçeklik kulaklığı tanıtmak istediğine dair giderek daha güçlü göstergeler var. Ne de olsa şirket, bu yıl aynısını yapması beklenen Apple’ın gerisinde kalmak istemiyor.

Bu nedenle, Samsung’un İngiltere’de tescil ettirmek istediği yeni bir ticari marka hakkında bugün ortaya çıkan bilgiler daha da çarpıcı. İsmin korunması için dün evraklar dolduruldu SamsungUzay. Bununla Güney Koreliler kendi uzay programlarını başlatmak istemiyorlar. Açıklama, marka adının ekteki açıklamadaki eski kategoriler olan “artırılmış gerçeklik kulaklıkları” ve “sanal gerçeklik kulaklıkları” için tasarlandığını gösteriyor.

Ortaya çıkan mantıklı soru elbette şu: Söz konusu kulaklık gerçekten çalışıyor mu? SamsungUzay isimlendirilmek? Bu sorunun cevabını size borçluyuz. Evet mümkün. Kulaklığın hemen bir ‘Galaxy’ ürünü olarak sunulmaması şaşırtıcı değil. Samsung önceki büyük kulaklık – Odysseia – aynı zamanda bağımsız bir cihazdı. Ve şimdiye kadar yalan Uzay Ve Gökada yine ayrı değil Üstelik: Güney Koreliler artık bu terimi kullansa bile SamsungUzay kayıt olmak adı kullanmaktır Galaksi Uzayı yine de iyi bir seçenek.

Galaksi Gözlükleri değil

Bu arada, yaklaşmakta olan AR / MR kulaklığının Güney Korelilerin Şubat ayında kullandığı cihaz olmama ihtimali yüksektir. Galaksi Gözlükleri kayıtlı. Kulaklıklı mikrofon seti ‘ olan bir cihazdır.video görmekkameralar aracılığıyla ekranda gösterilen gerçekliğin üzerine bindirilmiş sanal içeriği gösteren ekran. Bu muhtemelen Google Glass’ın yıllar önce yaptığı gibi, akıllı telefonunuzla birlikte kullanabileceğiniz daha ince gözlüklerden farklı bir şey.

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir