Samsung Galaxy S23 şimdi Mayıs güncellemesini alıyor, gösterişsiz

Mayıs güncellemesi artık Samsung Galaxy S23 serisi için hazır. İşlevsel olarak büyük değişiklikler getirmez – yalnızca güvenlik artırılır.

Samsung Galaxy S23 güncellemesi

Galaxy S23 Güncellemesi Mayıs 2023

Bu sabah başyazımız Galaxy S23 Ultra’yı kontrol ettiğimizde, o cihaz için hazır yeni güncelleme yoktu. Ancak Mayıs güncellemesinin ayrıntılarını inceledikten sonra işler şimdiden farklı görünmeye başladı. Çünkü evet, S23 serisi bugün en son güvenlik yamasını alıyor.

350MB’nin hemen altındaki bir paket, cihazları S91xBXXS1AWD1 donanım yazılımı sürümüne getirir. Aslında, uzman zaten yeterince biliyor. Satırdaki ‘S’, yeni güncellemenin başka herhangi bir işlevsel değişiklik olmaksızın yalnızca güvenliği iyileştirdiğini ortaya koyuyor. Ve aslında: ekteki değişiklik listesi, ‘ dışında herhangi bir somut değişiklik bildirmez.cihazınızın güvenliği iyileştirildi‘.

Yama, Galaxy S23 serisinin Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinin güvenliğindeki bir güvenlik açığı için dört kritik düzeltme içeriyor. Samsung’un Mayıs güncellemesine dahil ettiği diğer birkaç önemli düzeltme, S23 serisiyle ilgili değil. Cihazlarda Exynos modem bulunmamakta ve bu nedenle güvenlik sızıntısından etkilenmemektedir.

Samsung’un güvenliğindeki iyileştirmeler uygulanabilir ve faydalıdır Knox sistem, Tema işlevi ve Dişli Yöneticisi uygulama. İkincisi, diğer şeylerin yanı sıra eski Watch modelleriyle olan bağlantıları yönetir.

Kurulum ve kullanılabilirlik

Güncelleme şimdi anında – Hava Hakkında – adresinde mevcut markalanmamış Hollanda, Belçika ve Avrupa’nın geri kalanında Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra. Sadece bir tane varsa markalı biraz sabırlı olmanız gerekebilir.

S23’ünüz için güncelleme hazır olur olmaz otomatik olarak bir bildirim alacaksınız. Bunun için beklemek istemiyorsanız, müsaitlik durumunu her zaman manuel olarak hemen kontrol edebilirsiniz. bunu aracılığıyla yapıyorsun Ayarlar -> Yazılım Güncelleme -> İndir ve Yükle.

Güncellemeyi zaten aldınız mı? Daha fazla değişiklik veya yenilik keşfettiniz mi?

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir