Samsung, Galaxy S23 için yeni Expert RAW kamera güncellemesini yayınladı

eğer sen Uzman RAW Samsung Galaxy S23 kamera uygulamasının yeni bir sürümünü yükleyebilirsiniz. Bu, diğer şeylerin yanı sıra daha iyi fotoğraf kalitesi vaat ediyor.

Samsung Galaxy S23 Ultra Expert RAW kamera güncellemesi

Galaxy S23: Daha iyi fotoğraflar için uzman RAW güncellemesi

Samsung, Galaxy S23 ile One UI 5.1 arayüzünü başlattığından beri, Uzman RAW kamera uygulaması, cihazın normal kamera uygulamasına çok daha iyi entegre edilmiştir. Ya da pek değil, ama konuma artık normal kameradan doğrudan erişilebilir. Bu, kullanımı biraz daha erişilebilir hale getirir. Ve şimdi yeni bir güncelleme daha fazla iyileştirme getiriyor.

Çünkü yapabilirsin Uzman RAW Galaxy S23, S23+ ve Galaxy S23 Ultra’da şimdi 2.0.08.5 sürümüne güncellenir. Bunu, uygulamaya bakarak yapabilirsiniz. GalaxyMağazave açıyorsun Uzman RAWvites aracılığıyla şuraya gider: kurumlarseçer Uzman RAW Hakkında ve buna dokunun Güncellemek için.

Yeni sürüm, astrofotoları açtığınızda oluşan bir hatayı düzeltmeyi iddia ediyor. Işık odası ile Yüksek Verimlilik HAM biçim. Bu elbette oldukça spesifiktir. Daha da ilginç olanı, fotoğraf kalitesinin iyileştirileceği vaadi. Bunun nasıl olduğu belirtilmemiştir. Bu konuda somut bir şey fark ettiniz mi? Tam olarak neyin daha iyi hale geldiğini aşağıda bize bildirin!

Diğer cihazlar

en son sürümü Uzman RAW – 2.0.08.5 – şu anda yalnızca Galaxy S23’te mevcuttur. Yine de önümüzdeki günlerde veya haftalarda uygulamayı destekleyen diğer telefonlarda da yer alacağını tahmin ediyoruz. Ve orada aynı iyileştirmeleri getirdiğini. Son olarak, bunlar S23’e özgü görünmüyor.

Açık olan şu ki, S23’te bulunan bazı işlevler uzun vadede Galaxy S22 ve daha eski modellere gelmeyecek. Örneğin, 360 ​​Ses kayıt işlevi – Buds’ınız aracılığıyla ses kaydetme – S23, Z Fold 4 ve Z Flip 4’e özel kalır. Yalnızca bu cihazlar doğru Bluetooth uyumluluğuna sahiptir (Bluetooth LE Ses), Sonunda.

Samsung, kendi Güney Kore forumu aracılığıyla, S23 Ultra’da olduğu gibi 50 megapiksel yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için desteğin eski cihazlara da gelmeyeceğini söyledi.

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir