Samsung Galaxy S23 FE, 50 megapiksel ana kamera alıyor

Samsung Galaxy S23 FE, normal Galaxy S23’e benzer bir ana kameraya sahip olacak. Bu, bize ulaşan bilgilerden ortaya çıkıyor ve bu nedenle daha önceki bir söylentiyi doğruluyor.

Samsung Galaxy S23 FE kamera özellikleri

Galaxy S23 FE kamera: 50 megapiksel

Uzun bir süre yenisinin gelişiyle ilgili pek çok belirsizlik vardı. Hayran Sürümü Samsung’un en iyi telefonlarından birinden. Bir Galaxy S22 FE hiç gün ışığı görmedi ve bir Galaxy S23 FE de pek olası görünmüyordu. Geçen aya kadar, ilk spekülatif spesifikasyon seti su yüzüne çıktı. İlk bakışta bunların hepsi çok mantıklı gelmedi – cihaz, Galaxy S22 serisinden tanıdığımız Exynos 2200 işlemciyi alabilir. Yine de, şimdi bir büyük yükseltmeyi onaylayabiliriz.

Önceki nerede Hayran Sürümü – Galaxy S21 FE – hala 12 megapiksel ana kameraya sahip, Galaxy S23 FE yakında S22 ve S23’ten tanıdığımız çok daha iyi 50 MP sensöre sahip olacak. Bu, güvenilir bir kaynaktan bize ulaşan bilgileri doğrular.

Çıkış tarihi: gerçekten yılın sonlarında

Tüm bunlar, Samsung’un cihazın geliştirilmesinde kat etmesi gereken daha çok yol olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Flip 5’in lansmanı için yapılan hazırlıklar giderek daha somut hale gelirken, S23 FE’nin geliştirilmesi hâlâ mütevazı bir mesele. Bu, yılın sonlarına kadar planlanmayan bir lansmana işaret ediyor, iyi okuyun: yeni sürümden aylar sonra katlanabilir. Bu gerçeğe dayanarak 2024’ün başlarında bir lansmanı bile göz ardı edemeyiz.

Şimdi bu kendi içinde o kadar da çılgınca değil. Galaxy S21 FE, orijinal S21 serisinden neredeyse bir yıl sonra nihayet ortaya çıktı. O telefon gizlice ilginç bir bonus aldı: Geç sürüm, beraberinde yeni bir Android sürümünü de getirdi. Sonuç olarak, Hayran Sürümü orijinal seriden bir yıl daha uzun yükseltmeler. Bu, Galaxy S23 FE’ye bir bonus puan vermenin ucuz bir yolu.

Ancak bu da oldukça spekülatiftir. Şimdilik, Galaxy S23 FE hakkında doğrulanabilir bilgiler azdır. Ancak SamMobile’daki arkadaşlarımızın daha önce ele geçirdikleri bilgiler şu ana kadar oldukça doğru görünüyor.

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir