Samsung Galaxy S21, yeni özelliklerle büyük bir Nisan güncellemesine başlıyor

Nisan güncellemesi şimdi ilk Samsung Galaxy S21 kullanıcıları için mevcut. Kamera ve yenisi için iyileştirmeler içeren oldukça büyük bir paket. görüntü kesme.

Hollanda'da Samsung Galaxy S21 güncellemesi

Galaxy S21 güncellemesi Nisan 2023

Bu yılın başlarında Samsung, One UI arayüzünün 5.1 sürümünü Galaxy S21 serisi de dahil olmak üzere birçok cihazda kullanıma sundu. Zaten Galaxy S23 serisinde görücüye çıkan bazı aygıtları içeriyordu. Yine de o zamanlar S23’e özel kalan hoş özellikler de vardı. Bunlardan biri şimdi diğer üst düzey Samsung telefonlarına geliyor.

Bugün G99*BXXU7EWCH aygıt yazılımı sürümüne güncelleme ilk S21 modellerinde başlayacak. Ve oldukça büyük bir güncelleme: paketin ağırlığı neredeyse 1 GB. Elbette, Android işletim sistemi için 51 ve Samsung’un kendi yazılım ve donanımı için 23 düzeltme getiren Nisan güvenlik düzeltme ekini alırsınız. Bazıları, Galaxy S21, S21+ ve S21 Ultra’da da bulunabilen Exynos soc’un güvenliği için çok önemlidir.

Ayrıca, güncelleme aynı zamanda ‘kamera ve galeri özellikleri iyileştirildi‘. Somut olarak bu, artık harika bir Galaxy S23 özelliğini S21’de de kullanabileceğiniz anlamına gelir: görüntü kesme. koymak Galeri Fotoğraftaki bir kişiye veya nesneye parmak ucunuzla dokunun ve telefonunuzun bunu kendi kendine kırpmasını bekleyin. Daha sonra kaydedebilirsiniz – klasörde Kırpılmış resimler – veya başka bir yere kopyalayıp yapıştırın. Örneğin kendi çıkartmalarınızı yapmak için idealdir.

Kullanılabilirlik

Güncelleme yalnızca bu sabah erken saatlerde mevcut olmasına rağmen markalı Vodafone’dan Galaxy S21 modelleri, artık tüm S21, S21+ ve S21 Ultra modelleri için mevcut. Galaxy S21 FE ile sabırlı olmanız yeterli. Bu cihaz, aynı güncellemeyi bu ayın sonunda alacak, ancak kendi hızında.

S21’iniz için güncelleme hazır olduğunda bunu otomatik olarak fark edeceksiniz. Otomatik bildirimi bekleyebilir veya müsaitlik durumunu hemen manuel olarak kontrol edebilirsiniz. bunu aracılığıyla yapıyorsun Ayarlar -> Yazılım Güncelleme -> İndir ve Yükle.

Güncelleme aynı zamanda (markalanmamış) Galaxy S21 içeride mi? Daha fazla yeni özellik veya başka değişiklik keşfettiniz mi?

(Teşekkürler, reneThomas ve Jeroen!)

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir