Samsung Galaxy S21 serisi sıkıcı ama anlamlı olmaya başladı Mayıs güncellemesi

Normal Samsung Galaxy S21 serisi için Mayıs güncellemesi şimdi Hollanda ve Belçika’da kullanıma sunuluyor. Güncelleme bu ay biraz sıkıcı ama bu kesinlikle kötü bir şey değil.

Hollanda'da Samsung Galaxy S21 güncellemesi

Galaxy S21 Güncellemesi Mayıs 2023

Bu haftanın başlarında, Galaxy S21 FE, Mayıs yaması olmadan bir güncelleme ile güncellendi. Yani yine de cihazı alması gerekiyor. Ancak bugün serideki en eski üç model olan S21, S21+ ve S21 Ultra birinci sırada.

400 MB’ın hemen altındaki bir güncelleme artık hazır. Donanım yazılımı sürümü G99xBXXU7EWE1 içerir. Geçtiğimiz aylarda cihazlar One UI 5.1 aldı ve geçen ay görüntü kesme Galaxy S23’ün işlevi. Yani bugünün güncellemesi kıyaslandığında biraz sıkıcı görünüyor. Yalnızca iki şey yapar ve bir kez olsun herhangi bir yeni özellik eklemez.

Yine de bunda yanlış bir şey yok. Mayıs yaması, serinin Exynos modeli için güvenlik iyileştirmeleri ile zaten önemli. Ayrıca, her tür uygulamanın güvenlik açıkları da kapatılır.

Ve sonra değişiklik listesinde başka bir nokta var. Güncelleme aynı zamandaistikrar ve güvenilirlik‘ Galaxy S21’in. Kısacası, son birkaç aydır yazılımın işleyişinde oluşan bazı pürüzler, tüm bu önemli özellik güncellemeleriyle gideriliyor.

Kullanılabilirlik ve kurulum

Yeni güncelleme şimdi anında Hava Hakkında üzerinde mevcut markalanmamış Hollanda ve Belçika’da Galaxy S21, S21+ ve S21 Ultra. Eğer bir markalı T-Mobile veya Vodafone’dan bir model satın aldıysanız, yine de bekleyip görmeniz gerekiyor. Güncellemeyi alacaksınız, ancak – öyle görünüyor ki – bu sabah henüz değil. Elbette Galaxy S21 FE de yamayı bu ayın sonunda alacak.

Her zaman olduğu gibi, otomatik güncelleme bildirimini bekleyebilirsiniz. Veya doğrudan kullanılabilirliği kontrol edebilirsiniz. Ayarlar -> Yazılım Güncelleme -> İndir ve Yükle.

Zaten aldınız ve kurulumdan sonra daha fazla yenilik keşfettiniz mi?

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir