Samsung Galaxy S21 FE artık Mayıs ayında bir güncelleme alacak – Galaxy Club

Mayıs güncellemesi artık Samsung Galaxy S21 FE için de hazır. Cihaz için bu ayın ikinci güncellemesidir, ilk güncellemeden sonra henüz yeni yama yüklenmemiştir.

Samsung Galaxy S21FE güncellemesi

Galaxy S21 FE güncellemesi Mayıs 2023

Samsung’un yazılım cephesinde bu ay pek bir şey olmuyor. Yeni One UI sürümleri ve/veya özellikleri Galaxy S21 FE’de zaten mevcut. Yine de Güney Koreliler, Mayıs ayında telefon için en az iki güncelleme yayınlamayı başardılar. İlki, yaklaşık on gün önce optimizasyonlarla geldi, ancak bu ayki yama olmadan.

Ve dünden beri ikinci güncelleme mevcut – bu sefer Mayıs yamasıyla birlikte. 300 MB’den büyük büyük paket, G990BXXS4EWE3 ürün yazılımı sürümünü içerir. Yeni yama ile güvenliği artırmaktan başka hiçbir şey olmuyor. Qualcomm işlemci için yazılımın güvenliğini artıran dört kritik düzeltme de dahil olmak üzere Android sistemine yaklaşık 55 iyileştirme getiriyor.

Samsung, One UI arayüzü için 20’nin biraz altında iyileştirme ekledi. Arada bunun için iyileştirmeler bulacaksınız Knoxsistem, Tema Yöneticisi ve Dişli Yöneticisi uygulama.

Galaxy S21 FE Güncellemesi Mayıs 2023: Değişiklik Listesi

Kullanılabilirlik

Artık güncellemeyi doğrudan markalanmamış Avrupa genelinde Galaxy S21 FE. Üstelik şu adresten de hemen temin edilebilir: markalı Vodafone’dan modeller, ancak henüz T-Mobile’dan değil.

Güncelleme cihazınızda kullanılabilir olur olmaz otomatik olarak bir bildirim alacaksınız. Ancak, aracılığıyla manuel olarak da başlayabilirsiniz. Ayarlar -> Yazılım Güncelleme -> İndir ve Yükle.

(Teşekkürler, Bram ve Ferry!)

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir