Samsung Galaxy S20, Z Çevirme 4, Z Katlama 4

Bir sürü Samsung telefon alın konuştuğumuzda Mayıs güncellemesi: sırada Galaxy S20, Z Flip 4, Z Fold 4 ve Galaxy A23 yer alıyor.

Mayıs ayındaki Samsung güncellemesi: Galaxy S20, Z Fold 4, Z Flip 4, Galaxy A23

Galaxy S20, Z Flip and Fold 4 güncellemesi Mayıs 2023

Yenileri içeren Galaxy A54’ün Mayıs güncellemesi hakkında az önce yazdık. görüntü kesme özelliği o cihaza Ancak çoğu Galaxy telefonunda güncelleme biraz daha sıkıcı. Örneğin, en son yama bugün Galaxy S20, S20 + ve S20 Ultra’da daha fazla gösteriş olmadan kullanıma sunuluyor. Tıpkı Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’teki gibi.

S20 serisi için yaklaşık 200 MB’lık bir paket indirilmeye hazırdır. Donanım yazılımı sürümü G98**XXSGHWD4, Mayıs 2023 yamasını yüklemekten başka bir şey yapmaz. Aynı şey Z Fold 4 ve Z Flip 4’te de olur, ancak sırasıyla F936BXXS2CWD9 ve F721BXXS2CWD9 üretici yazılımı sürümleri biraz daha büyük: yaklaşık 350 MB .

Yama, tüm cihazlarda Android sistemi için 50’den fazla düzeltme ve Samsung’un One UI arayüzü için 20’den fazla düzeltme içeriyor. S20 modellerinde Exynos modem yazılımının güvenliği üzerinde çalışılmakta olup, tüm telefonlarda Tema Yöneticisi, KnoxVe Dişli Yöneticisi uygulamalar güncellendi.

S20 serisinde, güncelleme şu anda şu adreste mevcuttur: markalanmamış Hollanda ve Belçika’daki cihazlar, ancak henüz açık değil markalı Vodafone ve T-Mobile’dan modeller. Ayrıca Galaxy S20 FE ile bir süre beklemeniz gerekiyor. Z Katlama 4 ve Z Çevirme 4 için güncelleme şu anda şu adreste mevcut: markalanmamış Avrupa çapında modeller.

Galaxy A23 Güncellemesi Mayıs 2023

Bir de Galaxy A23 var. Bu cihaz ayrıca son aylarda düzgün bir şekilde Android 13’e ve One UI 5 ve 5.1’e güncellendi. Ve şimdi cihaz, A236BXXS3CWD4 üretici yazılımına 270 MB’den fazla bir güncelleme alıyor. Mayıs yaması, diğer Samsung cihazlarında olduğu gibi aynı şeyi yapar. Ancak güncelleme başka bir şey yapar: cihazın ne yazık ki görüntü kesme alır. Görünüşe göre Samsung burada çizgiyi çekiyor. A53 ve A33’e işlev verildi, A23’e verilmedi.

Tıpkı Flip and Fold’da olduğu gibi, Galaxy A23 için güncelleme artık şu adreste mevcut: markalanmamış Avrupa’daki cihazlar.

Yukarıdaki güncellemelerden birini Galaxy S20, Z veya A23’ünüze yüklediniz mi? Beklenmedik bir şekilde yeni araçlarla veya başka değişikliklerle mi karşılaşıyorsunuz?

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir