Samsung Galaxy A54 şunları sunar: zaten daha ucuz

Biraz arama yaptığınızda, önerilen perakende satış fiyatının çok altında fiyatlarla Samsung Galaxy A54 teklifleri bulacaksınız. Bu aramayı sizin için yaptık – aşağıdaki genel bakışı kontrol edin.

Samsung Galaxy A54 teklifi: indirimli depolama yükseltmesi veya geri ödeme

Galaxy A54 şunları sunar: zaten daha ucuz

Galaxy A54, Samsung’un 2023 yılı için yepyeni Android orta sınıf kralıdır. Bu telefon temelde bir akıllı telefondan isteyebileceğiniz her şeyi sunar, ancak pahalı üst modellerin yarısından daha ucuza mal olur. Yeni işlemci sayesinde 2022’deki Galaxy A53’ten çok daha hızlı – evet, 2021’deki ünlü A52’lerden daha hızlı. Ayrıca, düşük ışıkta fotoğraf çekmeyi çok daha iyi hale getiren güncellenmiş 50 megapiksel kamerayla birlikte geliyor.

Ayrıca, elbette 120Hz yenileme hızına sahip mükemmel AMOLED ekran ve 5000 mAh büyük pil var. Ekonomik işlemciyle birlikte bu, mükemmel pil ömrü sağlar. Galaxy A54’ü satın alırsanız, 2028 baharına kadar beş yıllık güvenlik güncellemelerine sahip olursunuz. Ayrıca Samsung, Android 14, 15, 16 ve 17’ye dört büyük Android yükseltmesi vaat ediyor.

Daha fazlasını bilmek? Kapsamlı Samsung Galaxy A54 incelememizi okuyun!

Nereden Alınır?

Samsung, Galaxy A54’ü A53’ünkinden biraz daha yüksek bir önerilen perakende fiyatıyla (489 €’dan başlayan fiyatlarla) piyasaya sürmesine rağmen, cihazın fiyatı şimdiden düştü. Biraz araştırma yaparak artık A54’ü 450 €’dan daha ucuza satın alabilirsiniz ve eğer onu bir abonelikle birlikte satın alırsanız, telefonun kendisi için bile çok daha az ödersiniz.

Elbette sizi bu aramadan kurtardık:

İlk 3 Galaxy A54 aboneliği

Galaxy A54 hakkında daha fazla bilgi

Galaxy A54, Galaxy A50, A51, A52, A52s ve A53 gibi popüler akıllı telefonların izinden gidiyor. Yani beklentiler oldukça yüksek. Yeni, daha hızlı işlemci, geliştirilmiş kamera ve beş yıllık destek, biraz artan fiyatı telafi etmelidir. Ne de olsa, elverişsiz euro döviz kurları nedeniyle, akıllı telefonlar 2023’te neredeyse tamamen 2022’deki öncüllerinden daha pahalı.

Tasarım açısından Galaxy A54, üst düzey Galaxy S23 serisi ile iyi uyum sağlar. Yeni 50 megapiksel kamera, A52(ler) ve A53’ün 64MP kameralarıyla karşılaştırırsanız, düşük ışıkta daha iyi fotoğraflar çeker. Çözünürlük daha düşük, ancak kamera sensörünün kendisi çok daha büyük.

Pil ömrü açısından Galaxy A54, ondan bekleyebileceğiniz her şeyi yapıyor. Onunla herhangi bir rekor kırmasanız bile uzun bir iş gününü rahatlıkla atlatabilirsiniz. Bu, mükemmel 120Hz AMOLED ekran için de geçerlidir. Bu, Samsung’un bugüne kadar orta sınıf bir telefona koyduğu en parlak şey. 1000 nit parlaklık sayesinde yaz aylarında kumsalda da kullanabilirsiniz.

Daha fazlasını bilmek ister misin? Tereddüt etmeyin ve kapsamlı Samsung Galaxy A54 incelememizi okuyun!

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir