Samsung Galaxy A54, harika Görüntü kesme işleviyle Mayıs güncellemesini alıyor

Mayıs güncellemesi Samsung Galaxy A54 için kullanıma sunuluyor. Bu aynı zamanda cihaza yenisini verir. görüntü kesme Galaxy S23’ten gelen özellik.

Samsung Galaxy A54 güncellendi

Galaxy A54 Güncellemesi Mayıs 2023

Samsung, Galaxy S23 serisini piyasaya sürdüğünde, uzun süre bir özelliğin bu cihazlara özel kalacağı görüldü. Sonunda yaptı görüntü kesme özellik, diğer birçok telefona gelen ilk One UI 5.1 güncellemesinin parçası değildi. İşlevi Galaxy S ve Z serisine getiren ayrı bir güncelleme ortaya çıktığında sürpriz yaşandı. Geçen ay Galaxy A53 ve Galaxy A33 de bu özelliği aldığında Samsung daha da şaşırdı.

Bu son güncellemeyle, Galaxy A54’ün aynı zamanda dünyanın en iyisi olduğu hemen anlaşıldı. görüntü kesme işlevi hala kullanılabilir. Ve gerçekten de bugün, A546BXXU2AWDB aygıt yazılımı sürümünü içeren, 1 GB’tan daha büyük bir büyük güncelleme yayınlanıyor. Bu, kabaca iki büyük iyileştirme getiriyor.

İlk olarak tabii ki Mayıs ayı güvenlik yaması kuruluyor. Android işletim sistemi için 55’e kadar iyileştirme ve Samsung’un kendi yazılımı için 21 düzeltme daha içerir. Bunun altında, Exynos modem yazılımının güvenliği ve Tema Yöneticisi, Knoxve Dişli Yöneticisi uygulamalar.

görüntü kesme

İşlevsel olarak en ilginç olanı, elbette Galaxy A54’ün aynı zamanda görüntü kesme işlevi vardır. Bu, insanları veya nesneleri fotoğraflardan otomatik olarak kesmenizi sağlar. Daha sonra bunları ayrı ayrı kopyalayıp yapıştırabilir veya görüntü olarak kaydedebilirsiniz. içinde bir fotoğraf seçin Galeriparmağınızı kesmek istediğiniz kişi veya nesnenin üzerine koyun ve bırakın yazılım işini yapsın.

Kırpılan görüntüyü kopyalayıp başka bir uygulamaya yapıştırabilir veya doğrudan paylaşabilirsiniz. Veya klasörde bir dosya olarak kaydedersiniz. Kırpılmış resimler. Örneğin, çıkartma oluşturmak için ideal işlevdir.

Kurulum ve kullanılabilirlik

Yeni güncelleme şimdi hemen kullanılabilir markalanmamış Hollanda, Belçika ve Avrupa’nın geri kalanında Galaxy A54. sadece biriyle markalıveya daha uzaktan ithal edilen bir cihazdan, sabırlı olmanız gerekebilir.

Yeni güncellemeyi indirebileceğinize dair bir mesaj otomatik olarak alacaksınız. Veya müsaitlik durumunu şu adresten kendiniz kontrol edebilirsiniz: Ayarlar -> Yazılım Güncelleme -> İndir ve Yükle.

(Petra’ya teşekkürler!)

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir