Samsung Galaxy A54 güncellemesi sonunda en son yamayı getiriyor

Samsung Galaxy A54 için ikinci güncelleme nihayet en son güvenlik yamasını getiriyor. Şimdiye kadar, cihaz aslında (güvenlik) gerçeklerinin bir ila iki ay gerisindeydi.

Samsung Galaxy A54 güncellendi

Galaxy A54 güncellemesi Nisan 2023

Neredeyse tam bir ay önce Samsung, Galaxy A54’ü Hollanda’da resmi olarak piyasaya sürdü. Kapsamlı Galaxy A54 incelememizde, yazılımın henüz çok iyi optimize edilmediğine dikkat çektik. İlk güncelleme zaten bu alanda bazı işler yaptı. Ve bu hafta, hemen ikinci bir güncelleme görünecek ve bu da cihazı güvenlik açısından tamamen güncel hale getiriyor.

A546BXXS2AWC6 donanım yazılımı sürümünü içeren güncelleme paketinin ağırlığı 240 MB’ın biraz üzerindedir. Lansman sırasında ve ilk güncellemeden sonra, Galaxy A54 hala Şubat güvenlik düzeltme ekinde çalışıyordu. Ve bu, cihazın aslında her ay en son yamaları alması gerekirken. Neyse ki, yeni güncelleme tüm bunları düzeltir. Kurulumdan sonra, telefon gerçekten de Nisan yaması üzerinde çalışıyor.

Güney Korelilerin de yeni güncelleme ile yazılım ve telefon optimizasyonu üzerinde çalışıp çalışmadığı net değil. Değişiklik listesi bundan yalnızca çok genel terimlerle bahseder. ‘Kararlılık iyileştirmeleri’ ve ‘performans iyileştirmeleri’ gibi noktalardan her güncellemede varsayılan olarak bahsedilir. Galaxy A54’ün piyasaya sürüldüğü andan itibaren çok daha iyi optimize edildiği açık. İşin %100 tamamlanıp tamamlanmadığını… ancak yeni bellenimi bir süredir kullandığımızda söylemeye cesaret ediyoruz.

Kullanılabilirlik

En azından artık Nisan güncellemesini tüm cihazlarda indirebilirsiniz. markalanmamış Hollanda, Belçika ve Avrupa’nın geri kalanındaki Galaxy A54 modelleri. Bir bildirim alana kadar bekleyin veya doğrudan kurumlar Hoş olmayan Yazılım güncellemesi ve orayı seç İndirin ve kurun işlemini manuel olarak başlatmak için.

Güncellemeyi aldınız mı? Kurulumdan sonra hala daha fazla değişiklik, yenilik, optimizasyon veya hatayla karşılaşıyor musunuz? Aşağıda bize bildirin!

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir