Samsung Galaxy A53, Z Flip/Fold 3, Görüntü kesme özelliğiyle Nisan güncellemesini alıyor

Samsung Galaxy A53, A serisinde şu özellikleri destekleyen ilk telefon: görüntü kesme Galaxy S23’ün özelliği. Nisan yaması ile geliyor, tıpkı Galaxy Z Flip 3 ve Z Fold 3’te olduğu gibi.

Samsung Galaxy A53 güncellemesi Nisan 2023: Görüntü kırpıcı

Galaxy A53 güncellemesi Nisan 2023: görüntü kesme içermek

Başlangıçta bu cihaza özel gibi görünen Galaxy S23’ten biri görüntü kesme. Bu işlevle, bir fotoğraftan nesneleri veya insanları otomatik olarak kesebilirsiniz. One UI 5.1 güncellemelerinin ilk turu, onu diğer Samsung telefonlarına getirmedi. Ancak son günlerde ve haftalarda, diğer birçok cihaza gelmeye devam ediyor. Ve şimdi de A serisine.

Şaşırtıcı bir şekilde, kepçe olan yeni Galaxy A54 değil, Galaxy A53. Bugün, bu cihaz için A536BXXU5CWD1 üretici yazılımı sürümüne yönelik 1 GB’tan fazla güncelleme kullanıma sunuluyor. Bu çok büyük bir yükleme, bu nedenle paket açıkça Nisan yamasından daha fazlasını içeriyor. İşin garibi, ekteki değişiklik listesi tüm dillerdeki yeni özellikler hakkında sessiz. Samsung’a inanabilirsek, yalnızca Galaxy A53’ün güvenliği artırıldı.

Ancak kurulumdan sonra kısa süre sonra anlaşılır ki, görüntü kesme işlevi artık A53’te de çalışıyor. Gitmek Galeri, içinde net bir kişi veya nesne olan bir fotoğraf seçin ve parmağınızı birkaç saniye üzerine yerleştirin. Yazılım gerisini halleder: ‘kesip’ şeklini doğrudan kopyalayıp başka bir yere yapıştırabilir veya klasörde tamamen yeni bir görüntü olarak kaydedebilirsiniz. Kırpılmış resimler.

Galaxy Z Flip 3/Z Fold 3 güncellemesi Nisan 2023

A53’e ek olarak, aşağı yukarı aynı güncelleme Galaxy Z serisinin yeni nesli olan Z Flip 3 ve Z Fold 3’e de geliyor. katlanabilir donanım yazılımı sürümü F711BXXU4EWCC ve sırasıyla F926BXXU3EWD1. Ancak güncelleme her iki cihazda da aynı şeyi yapıyor: Nisan yamasını yükleyin ve görüntü kesme.

Kurulum ve kullanılabilirlik

Yeni güncelleme, yukarıda açıklanan tüm cihazlarda önemlidir. Bu, kurulumdan sonra tüm yazılımları optimize etmek için biraz zamana ihtiyaç duyacakları anlamına gelir. Enerji tüketiminizin geçici olarak biraz daha yüksek olabileceğini, ancak bunun birkaç saat sonra – en fazla birkaç gün sonra – normale döneceğini unutmayın.

Yeni güncelleme şu adreste hemen kullanılabilir: markalanmamış Hollanda, Belçika ve Avrupa’nın geri kalanında Galaxy A53, Z Flip 3 ve Z Fold 3’ün cihaz sürümleri. Olası bir durumda, markalı Vodafone veya T-Mobile’dan bir cihaz satın aldıysanız sabırlı olmanız gerekebilir.

Her halükarda, güncelleme telefonunuzda hazır olduğunda otomatik olarak bir bildirim alacaksınız – veya kullanılabilir olup olmadığını kendiniz kontrol edebilirsiniz. Ayarlar -> Yazılım Güncelleme -> İndir ve Yükle.

Bu büyük güncelleme Galaxy A53, Z Flip 3 veya Z Fold 3’te de var mı? Her şey yolunda gitti mi, başka bir değişiklik fark ettiniz mi?

(Teşekkürler Sharon ve Abdel!)

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir