Samsung Galaxy A52(ler) için Nisan güncellemesi biraz sıkıcı

Galaxy A54 ve Galaxy A53’ün ardından Galaxy A52s de Nisan güncellemesini aldı. Ayrıca 4G ile A52’ye de kurabilirsiniz. En son güvenlik yamasının dışında, cihazlar herhangi bir yeni işlev almayacak.

Samsung Galaxy A52s güncellemesi

Galaxy A52(ler) güncellemesi Nisan 2023

Son haftalarda, Samsung öne çıkan özelliği piyasaya sürdü görüntü kesme Galaxy S23’ün diğer birçok cihaza özelliği. Başlangıçta sadece S ve Z serisindeki modellere fonksiyon veriliyordu ama dün bizi şaşırtan ne oldu? Aniden Galaxy A53’ümüzü de devreye soktu. Ve böylece merak ettik? Yapabilir misin görüntü kesme yakında Galaxy A52 modellerinde de kullanılacak mı?

Maalesef, cevap hayır’. En azından şimdi değil. Galaxy A52s’deki Nisan güncellemesi işlevi içermiyor. A528BXXU3EWC6 ürün yazılımı sürümüyle yaklaşık 400 MB’lik bir güncelleme, Android işletim sisteminde 51 ve Samsung’un kendi yazılımında 23 iyileştirme içeren Nisan yamasını getiriyor. Galaxy A52 4G’de A525FXXS5DWD1 donanım yazılımı sürümüne sahip olursunuz.

Tabii ki bu, Galaxy A52 ve A52s’in en iyisi olduğu anlamına gelmiyor. görüntü kesme işlev alamamak. Örneğin, henüz bir aylık olan Galaxy A54’te henüz yok. Bu cihaz, muhtemelen yalnızca Mayıs güncellemesiyle alacak.

Kullanılabilirlik

Yeni güncelleme birkaç gündür Hollanda ve Belçika’da satılan tüm Galaxy A52s modellerinde mevcut. Ayrıca doğrudan A52-olmadan-s’den de alabilirsiniz. Sadece Galaxy A52 5G’de yeni güncelleme hala beklemede.

Her zaman olduğu gibi, bir bildirim alana kadar bekleyebilirsiniz. Veya müsaitlik durumunu doğrudan kendiniz kontrol edebilirsiniz: Ayarlar -> Yazılım Güncelleme -> İndir ve Yükle.

Galaxy A52(ler)inizde güncelleme var mı? Kurulumdan sonra hala başka değişikliklerle karşılaşıyor musunuz?

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir