Samsung Galaxy A51, Hollanda’da One UI 5.1 güncellemesi alıyor

One UI 5.1 güncellemesi bugün Samsung Galaxy A51 için kullanıma sunuluyor. Bu aynı zamanda Şubat ayının güvenlik yamasını da içeriyor – ama bu eğlenceyi bozmamalı.

samsung galaxy a51 One UI 5.1 güncellemesi

Galaxy A51, One UI 5.1’i güncelledi

Samsung’un Galaxy A51’i piyasaya sürmesinden bu yana üç yıldan fazla zaman geçti. Ve cihaz yalnızca güvenlik güncellemelerini almıyor – hayır, telefon hala daha büyük özellik güncellemeleri için uygun. Somut olarak bunun anlamı: Galaxy S23 sürümünün bu yılın başlarında ortaya çıktığı sürüm 5.1, bugün A51’e de gelecek.

Yaklaşık 1,3 GB’lık bir indirme, donanım yazılımı A515FXXU6HWC7 sürümünü içerir. Bu, Şubat ayına kadar olan ve dahil olmak üzere güvenlik yamalarına dayanmaktadır, bu nedenle bugünkü güncellemeden sonra bu alanda pek güncel değildir. Samsung’un kendi arayüzünün en son sürümünü alırsınız.

Buna karşılık, bu, bir dizi geliştirilmiş ve yeni gadget’ı getirir. yeniyi düşün Pil örneğin widget’lar ve Durmak ayrı arka planlar. Ayrıca Hava durumu Widget ve uygulama iyileştirilecek ve cihazın kendisi daha uygun ayarlar önerecek. Tam, resmi değişiklik listesi aşağıdaki gibidir:

Büyük Android veya One UI güncellemelerinde her zaman olduğu gibi, güncellemeden sonraki saatler veya günler içinde pilinizin biraz daha hızlı biteceğini unutmayın. Bu birkaç gün sonra hala devam ederse, sizde olup olmadığını kontrol edin. samsung klavye henüz güncellemek için uygulama. Bu da aşırı enerji tüketimine neden olabilir.

Son büyük yükseltme

Bu arada, One UI 5.1 güncellemesi, Galaxy A51 için son büyük güncellemedir. Cihaz, 2024’ün başına kadar güvenlik güncellemeleri alacak, bu yüzden şimdilik bunun için endişelenmenize gerek yok. Ancak özellik yükseltmeleri için destek süresi, bugünkü güncelleme ile sona eriyor.

Kullanılabilirlik

Bazı ülkelerde, Galaxy A51 için One UI 5.1 yükseltmesi bir süredir mevcuttu. Mesela Belçikalı arkadaşlarımız yaklaşık üç hafta önce kurulumunu yapabildiler. Ama sadece bugünden itibaren alabilirsiniz. markalanmamış Hollandalı cihazlar. Ve ayrıca markalı O zamanlar Vodafone’dan satın alınan cihazlar artık doğrudan indirilebiliyor.

Otomatik bildirimi beklemek istemiyorsanız, kurumlar Hoş olmayan Yazılım güncellemesi ve Seç İndirin ve kurun.

Galaxy A51’inizde One UI 5.1 güncellemesi var mı? Her şey düzgün çalışıyor mu veya diğer Galaxy cihazlarından bildiğimiz hatalar da güncellemeden sonra mı görünüyor (yeni yazılımlarda düzeltilmesi gerekmesine rağmen)?

(Teşekkürler Jesse!)

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir