Samsung, çarpıcı yeni reklam sloganını yakaladı

Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5’in lansmanından birkaç ay önce, Samsung çarpıcı bir reklam sloganı kaydetti. Ama muhtemelen başka bir yeni gadget ile ilgisi var.

Samsung reklam sloganı: Açık her zaman kazanır

Birkaç ay içinde yeni Galaxy ürünlerinin ‘ikinci dalgasını’ bekliyoruz. 2023’ün ilk yarısındaki “ilk dalga”, diğerlerinin yanı sıra Galaxy S23, Galaxy A54 ve Galaxy A34’ü getirdi. Bir saniye ambalajsız Temmuz sonu veya Ağustos başında gerçekleşen etkinlik, kesinlikle yeni katlanabilirleri getirecektir. Ayrıca Galaxy Watch6 ve belki de Galaxy Tab S9’u da bekliyoruz.

Yeni ürünlerin lansmanı sırasında sıklıkla olduğu gibi, büyük telefon üreticisinin hukuk departmanı da hazırlık yapıyor. Bazen bu göze çarpmayacak şekilde olur, ancak bazen soruları gündeme getiren şeyler ortaya çıkar. Reklam sloganının tescili gibi Açık her zaman kazanır AB’de ve Güney Kore’de bir ticari marka olarak. Tabii ki slogan, açılan Flip and Fold’a atıfta bulunmuyor. Bununla birlikte, Google’ın Android işletim sistemi için resmi olmayan ‘açık kaynak’ geliştirme mantrasını güçlü bir şekilde anımsatıyor.

Ve bu ilginç. Samsung’un artık Galaxy telefonlarda Android işletim sistemini tanıtmasına gerek olmadığını düşünebilirsiniz. Aslına bakarsanız artık Google da Pixel Fold ile katlanabilirlik yarışına girdiğine göre, Samsung’un kendisini arama motoru devinden daha çok ayırmak istediğini düşünürsünüz.

Yeni bir XR/MR kulaklığı hakkında bir ipucu daha mı?

Hayır, şansı zayıf Açık her zaman kazanır mevcut Galaxy ürünleri için bir reklam sloganıdır. Ve gerçekten de evrak işlerinin derinliklerine indikçe daha fazla ipucu görüyoruz. Slogan geniş bir ürün yelpazesine yönelik gibi görünse de bir takım çarpıcı açıklamalar görüyoruz.

Genel ifadelerin yanı sıra – akıllı telefonlar, saatler, hoparlörler, sürücüler, monitörler – görürüz Sanal gerçeklik kulaklıkları, akıllı yüzükler, akıllı bileklikler Ve takı şeklinde telekomünikasyon cihazları. Ve sonra aniden, son zamanlarda sunulan diğer iki marka adını çok anımsatıyor: Galaksi Yüzük Ve özellikle – Galaksi Gözlükleri.

Ek olarak, Samsung’un Qualcomm ve Google ile yeni bir platformda olduğunu biliyoruz. karma gerçeklik platformu çalışır. Ve belki de Apple’ın yenisiyle aynı zamanda bir ilk ürün karma gerçeklik kulaklık piyasaya çıkabilir. Ve Tanrım, Apple ile sonsuz rekabette böyle bir slogan daha uygun olur.

Yine de fark edersiniz: kahve telvesi gibi görünüyor ve öyle olmaya da devam ediyor. Bu Samsung’un sloganı Açık her zaman kazanır yakalanması kesindir. Bu da Güney Korelilerin bu noktada kendilerini bir rakipten ayırmak istediklerini açıkça ortaya koyuyor. Ancak kaydın tam amacını yalnızca tahmin edebiliriz.

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir