Samsung, AI fotoğraf uygulamasını yayınladı: Galaxy Enhance-X

Samsung, her türlü birlikte verilen yapay zeka araçlarıyla fotoğrafları düzenlemek için bir uygulamayı (yeniden) yayınladı: Galaxy Enhance-X. Bunlar, Galaxy telefonlarda standart olan normal düzenleme işlevlerinden biraz daha ileri gidiyor. Şu anda, uygulama yalnızca birkaç cihazda kullanılabilir. Ama daha fazlası olacak.

Galaxy S23 Ultra'da Samsung Galaxy Enhance-X AI fotoğraf uygulaması

SAMSUNG Galaxy Enhance-X: AI ile fotoğraflarınızı düzenleyin

Birlikte verilen fotoğraf düzenleyici ile yıllardır Samsung telefonunuzdaki fotoğrafları düzenliyorsunuz. Bu bir süredir sunuyor Fotoğrafı yeniden düzenle ayrıca (eski) fotoğrafların görüntü kalitesini iyileştirmenize yardımcı olan ilk AI işlevi. Ancak bu özellik fazla kontrol sunmuyor. Aynı zamanda, yalnızca kendi takdirinize ve hislerinize göre kullanabileceğiniz birçok başka düzenleme özelliği vardır.

Yeni Galaxy Enhance-X uygulaması burada her iki dünyanın da en iyisini sunuyor. Fotoğraflarınızı daha iyi hale getirebilecek birçok özelliğiniz var, ancak artık bunun nasıl yapıldığını da seçebilirsiniz. HDR’yi iyileştirebilir, fotoğrafınızı aydınlatabilir, bulanıklığı ve lens bozulmasını düzeltebilir ve yansımaları ve gölgeleri kaldırabilirsiniz. Ek olarak, özellikle yüzleri ‘geliştirmek’ için bir dizi işlev vardır. Bunların hiçbiri yeni, devrimci olasılıklar değil. Ancak artık kullanımı daha kolay olan tek bir uygulamada bulunuyorlar.

Hangi Galaxy telefonlar?

yapabilirsin Galaxy Enhance-X aracılığıyla uygulamayı hemen yükleyin. Galaksi Mağazası BURADA. Ancak: şu anda yalnızca Galaxy S23, S23+ ve Galaxy S23 Ultra’da mevcuttur. Ve bu da biraz çılgınca. Çünkü aslında, uygulama neredeyse bir yıldır ortalıkta. Başlangıçta, daha birçok cihazda da mevcuttu.

Uygulamanın ne zaman kaybolduğu tam olarak net değil, ancak bugünden beri geri döndü. Samsung, yeni sürümünü duyurdu Galaxy Enhance-X Galaxy S22’ye ve daha sonra A serisindeki bazı cihazlara da gelecek. Bunun ne zaman olacağına dair bir gösterge yok. Ve gizliden gizliye sıradaki A-serisi olursa şaşırmayız. Kamera Asistanı uygulama bu telefonlara geliyor: bu yılın sonunda, Android 14 ve One UI 6’ya yönelik büyük güncellemeyle birlikte. Ancak bu uygulamanın her zaman işleri hızlandıracağını umabiliriz.

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir