One UI Core 5.1 ve Nisan yaması

Galaxy S23’ten sonra Galaxy A22, Nisan yamasını alan ikinci Samsung telefonu oldu. Evet, A22 – Galaxy S22 değil. Ek olarak cihaz, One UI Core arabirimi sürüm 5.1’i hemen alır.

Samsung Galaxy A22 güncellemesi: One UI Core 5.1 ve Nisan yaması

Galaxy A22 güncellemesi Nisan 2023: One UI Core 5.1

Dün Samsung’un Nisan güncellemesi hakkında yazdığımızda, bu tür yamaların kullanıma sunulmasının hiçbir zaman sabit veya mantıklı bir sırayla gerçekleşmediğini eklemiştik. Samsung’un en ucuz telefonlarından birinin bazen yeni güncellemeyi ilk alanlardan biri olduğu zamanları da düşündük.

Ve bugün Galaxy A22 için One UI güncellemesiyle tam olarak böyle bir durumla karşı karşıyayız. Bu, cihaza yalnızca One UI Core 5.1 yüklemekle kalmaz, kurulumdan sonra Nisan ayındaki yepyeni yama da cihazda bulunur. Galaxy S23 serisinden sonra güncellemeyi buradan alan ikinci Samsung telefonu.

A22’de, 1 GB’tan fazla güncellemenin (firmware A226BXXU5DWC1) değişiklik listesi, tam One UI arayüzüne sahip cihazlardan biraz daha kısadır. One UI Core 5.1’de biraz daha az değişir.

yeniler geldi Pil widget’lar ve her moda kendi duvar kağıdını verme seçeneği. Ayrıca üzerinde Hava durumu Widget düzeltildi ve çoklu görevler kolaylaştı. Bu, Galaxy A22’deki yükseltmenin tam değişiklik günlüğüdür:

Bu tür büyük yükseltmeleri yükledikten sonra, pilinizin güncellemeden sonraki saatler veya günler içinde biraz daha hızlı biteceğini her zaman aklınızda bulundurmalısınız. Sonuçta, tüm sistem kendini yeniden optimize etmek zorundadır. Ancak bir süre sonra, enerji tüketimi kendi kendine tekrar dengelenmelidir.

Kullanılabilirlik

Güncelleme şu adreste yazılırken kullanılabilir: markalanmamış Hollanda ve Belçika’da Galaxy A22 5G. olarak da indirebilirsiniz markalı Vodafon cihazı. Güncelleme henüz yalnızca T-Mobile için mevcut değil. Ama bu da kısa vadede değişecek.

One UI Core 5.1’i Galaxy A22’nize kurmak istiyorsanız iki seçeneğiniz var. Veya sabırlısınız ve güncellemenin telefonunuzda kendiliğinden görünmesini bekliyorsunuz. Ancak, aracılığıyla manuel olarak da çalışabilirsiniz. Ayarlar -> Yazılım Güncelleme -> İndir ve Yükle.

A22’nize güncellemeyi yüklediniz mi? Her şey düzgün çalışıyor mu, yoksa yeni hatalara mı rastlıyorsunuz?

(Teşekkürler Richard!)

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir