Nasıl çalışır ve nasıl başlarsınız?

Bir hayal edin: pasif bir gelir yaratıyorsunuz ve finansal özgürlüğün tadını çıkarıyorsunuz. Hem de üniversiteye gitmek veya riskli yatırımlar yapmak zorunda kalmadan. Umut verici, değil mi? Elbette bağlı kuruluş pazarlamasından bahsediyoruz.

Satış ortağı olarak başlamak istediğinize karar verdikten sonra, ortaklık ağları ve (potansiyel) ortaklar aramak önemlidir. Yalnızca nişinizde sayısız olasılık var. Hangi altında: PayPro ile bağlı kuruluş pazarlaması.

Bir bağlı kuruluş olarak kariyer yapmak sizin için doğru şey gibi görünüyor mu? PayPro hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bu yazıda tartışılmayan hiçbir şey kalmadı.

İçindekiler

Bağlı Pazarlama Nedir?

Bağlı kuruluş pazarlama gelir modelini şüphesiz kaçırmadınız. Ancak, herkes doğru anlamadı. Bağlı kuruluş pazarlaması, ürünleri tanıttığınız ve daha sonra komisyon aldığınız bir pazarlama biçimidir.

Başarılar yoluyla para kazanırsınız. Kalıcı bir sözleşme veya sabit saatler aracılığıyla değil.

Komisyonları bir ortaklık bağlantısı aracılığıyla alırsınız. Bu linki affiliate ağından alacak ve promosyon mesajlarında görünür bir yerde paylaşacaksınız. Ardından, potansiyel alıcıları ürünü orada satın almaları için bağlantıya yönlendirirsiniz.

Ürünler kendi elimizde değildir. Bunlar, birlikte çalıştığınız reklamverenlere aittir. Hollanda artık çok çeşitli ortaklık ağlarına sahiptir. PayPro da bunun bir parçasıdır.

PayPro nedir?

PayPro, çevrimiçi işlemlerin gerçekleştirildiği çevrimiçi bir platformdur. Ancak, örneğin iDEAL’den farklıdır. PayPro böyle bir bankaya bağlı değildir.

Platform, yalnızca bir ürünü satın alan müşterilerin ödemelerinin yatırıldığı bir aracı görevi görür. Uyuşturucu, esas olarak, e-kitapların satışı veya dijital eğitim kursları gibi çevrimiçi satışa sunulan dijital ürünler için kullanılır.

Herhangi bir ürün satmasanız bile PayPro çözüm sunar. Web sitesinde ağa kaydolmak mümkündür. Bunu yapmak için, “Ortak Kampanya” düğmesine tıklayın. Kaydolduktan sonra çeşitli ağlara ve ürünlere erişim elde edersiniz.

Bir satıcı olarak, ortaklık seçeneklerini kullanmak da mümkündür. Bu durumda, bir reklamveren olarak katılırsınız. Daha sonra ürünlerinizi promosyona sunarsınız, bundan sonra bağlı kuruluşlar başlayabilir.

PayPro ile bağlı kuruluş pazarlamasının faydaları nelerdir?

Bağlı kuruluş pazarlamasının faydaları açıktır. PayPro ile bağlı kuruluş pazarlaması, bir satış ortağı olarak yararlanabileceğiniz bir dizi noktaya da sahiptir. Bunlar şunlardır:

  • Bilgi gerekli değil: PayPro erişilebilir bir platformdur. Ayrıca bağlı kuruluşlar başlatmak için. Web sitesi size kolayca rehberlik eder.
  • Yatırım yok: PayPro ile yatırım da gerekli değildir. Ağa kaydolmanın herhangi bir maliyeti yoktur.
  • Birkaç kaynak: Bu platformla bile birkaç kaynakla başlayabilirsiniz. İyi bir akıllı telefonunuz veya dizüstü bilgisayarınız var mı? Mükemmel.
  • ödeme: Komisyon ödemeleri için uzun süre beklemek zorunda değilsiniz. Hala bunun haftalar ve aylar sürebileceği birçok ağ var. Satış rakamlarına bağlı olarak sadece bir saat içinde komisyon almak bile mümkün.
  • Dışarıdan temin etmek: Kendi ürünleriniz var mı? PayPro size bunun için farklı iştirakleri kullanma fırsatı veriyor – bundan daha önce kısaca bahsetmiştik. Bu şekilde etkili bir şekilde daha fazla ciro ve daha geniş bir müşteri tabanı yaratırsınız.

PayPro ile bağlı kuruluş pazarlaması için 5 ipucu

Bağlı kuruluş pazarlama dünyasında PayPro büyük bir oyuncudur. İyi bilinen ve yaygın olarak kullanılan bir ağdır. Kaydolmak için geniş bir ağa veya çok sayıda takipçiye ihtiyacınız yok.

Gelecek kampanyanızı başarıya ulaştırmak için aşağıda 5 ipucu paylaşıyoruz. Bunlar kesinlikle işe yarayacaktır. Aşağıda okuyun ve ana noktaları yazmayı unutmayın.

İpucu 1: Kuralları bilin

PayPro, bağlı kuruluş kampanyalarıyla ilgili bazı “kurallar” belirlemiştir. Bir satış ortağı olarak bunu dikkate almalısınız. Üstelik bunları bilmek de önemlidir. PayPro, bunların uygulanıp uygulanmadığını düzenli olarak kontrol eder.

PayPro web sitesinde, kampanyanızın minimum olarak karşılaması gereken büyük bir cilt yayınlandı. Bunun bazı örnekleri aşağıda sizin için açıklanmıştır:

  • PayPro’nun bir iştiraki olarak, hangi ürünü tanıttığınızı açıkça belirtmelisiniz. Ve nasıl kullanılır. Ayrıca net bir açıklama yayınlamanız gerekir.
  • İletişim bilgileri görünür bir yerde olmalıdır. Takipçiler veya ziyaretçiler, sorular veya yorumlar için sizinle iletişim kurabilmelidir.
  • Web siteniz kullanım açısından hoş ve anlaşılır olmalıdır. Özellikle ziyaretçiler için – geri dönmelerinin tek yolu bu. PayPro bunu düzenli olarak izler.
  • PayPro, bunu yapmak için bir sebep görürse kampanyaları durdurma yetkisine sahiptir.

Kampanyalar çalışanlar tarafından kontrol edildikten sonra gerekli geri bildirimler tarafınıza iletilecektir. Bu şekilde promosyonlarınız zaman içinde daha iyi ve daha hedefli hale gelecektir.

2. İpucu: Bacaklara bir platform koyun

Affiliate pazarlamanın belirli bir yaratıcılığı vardır. PayPro ürünlerini nerede ve nasıl tanıtacağınızı belirlemek size kalmıştır. Örneğin, iştiraklerin büyük bir kısmı sosyal medyayı kullanıyor – örneğin instagram. Kendi web sitenize yatırım yapmak da popülerdir – ürün tanıtımı, yazılı incelemelerde veya bloglarda gerçekleşir.

Blogların ve incelemelerin yazımını profesyonel metin yazarlarına yaptırabilirsiniz. Bunun (büyük) bir yatırım gerektirdiğini unutmayın.

Sosyal medya popülaritesini esas olarak geniş erişime ve birçok hedef gruba borçludur. A Instagram gönderisi sonuçta, daha fazlasını paylaşmak oldukça basit. Sonuç olarak, erişiminiz oldukça hızlı bir şekilde artar. Ayrıca sosyal medya kullanımda erişilebilir durumdadır. Özellikle 1.000’den fazla takipçiniz varsa, PayPro ile ortaklık olarak çalışıyorsanız, bu harika bir basamaktır.

YouTube üzerinden de sayısız olasılık var. Bu durumda ürünleri video aracılığıyla tanıtıyorsunuz. Ardından, videonun altındaki açıklamada ortaklık bağlantısını paylaşırsınız.

Not: Yazılı incelemeler veya bloglar ilgi çekici ve dürüst bir şekilde yazılmalıdır. SEO’nun değerini dahil etmek de tamamen önemsiz değildir. Bu şekilde, metinleriniz aslında Google’da bulunacaktır.

3. İpucu: Ürünü akıllıca seçin

Kendi ürünleriniz yok mu? PayPro geniş bir yelpazeye sahiptir. 12.000’den fazla olduğu tahmin edilmektedir. Yani top sizin sahanızda.

Her zaman kendi nişinizle doğrudan bağlantısı olan ürünleri seçin. Bu şekilde, kampanyanızı tam olarak hangi hedef grubu hedeflediğinizi bilirsiniz. Bu en yüksek getiriyi sağlar. Ayrıca ürüne veya markaya olan ilginiz gereksiz bir lüks değildir.

Yazılı incelemelere veya videolara kişisel bir dokunuş vermenin tek yolu budur. Ayrıca, daha güvenilir görünürler – potansiyel müşterilerin değer verdiği bir şey. Müşteriler müdahaleciliği beklemiyor.

Ek ipucu: Seçim yapmak için çok hızlı olmayın. Hedef kitlenizi önceden araştırın. İlginç bulduklarını netleştirin. Ayrıca neyin yüksek talep olduğunu araştırın. Bu, satırın altındaki sonuçları verir.

İpucu 4: PayPro Kılavuzunu Kullanın

Bu süreçte karşınıza birkaç soru çıkacaktır. Her şeyden önce, onunla oturmayın. Sonuçlara baktığınız ve ürünlerinizi doğru şekilde tanıtmak istediğiniz için, cevapları hızlıca aramak akıllıca olmaz.

Tabii ki internete girebilirsiniz. Ancak, PayPro’nun çalışma yöntemi hakkında sorularınız mı var? Web sitesindeki “PayPro Kılavuzu”nu ziyaret edin. Bu, en sık sorulan soruları ve PayPro’nun kendisinden karşılık gelen yanıtları içerir.

Ve hala çözemiyor musun? Müşteri hizmetlerine veya bir e-postaya WhatsApp mesajı gönderin. Çalışanlar, sorunuzu sadece 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyor.

İpucu 5: Düşmek

Bağlı kuruluş pazarlamasının ilk aşaması genellikle “deneme yanılma” dan oluşur. Belirli bir kampanyanın başarılı olmadığını veya neredeyse hiç başarılı olmadığını şüphesiz fark edeceksiniz. Bunu hepimiz deneyimledik: Kağıt üzerinde fikir iyi çalışıyor gibi görünüyor, ardından uygulama aksini kanıtlıyor. Bunu tanıyor musun?

Ertelenmeyin ve ipliği toplayın. İlk birkaç hafta komisyonlarınıza bakmayın ve üzerinizde herhangi bir baskı oluşturmayın. Zamana ihtiyacı var.

Sonuç: PayPro ile komisyon kazanın

PayPro, birçok seçeneğe sahip bir ödeme platformudur. Örneğin, çevrimiçi ödemeler için güvenilir bir ara istasyon görevi görür. Satılık dijital ürünleriniz var mı? PayPro kullanmak için harika bir araçtır.

Platform yetenekleri ile devam ediyor. Buraya bir satış ortağı olarak da gidebilirsiniz. “Ortak Kampanyalar” başlığı altında tanıtılacak 12.000’den fazla ürün bulacaksınız. Bir seçim yapmak size kalmış.

PayPro katılmak için uygun bir platform mu? mutlak. Hem bağlı kuruluşlar hem de satış yapan bir taraf için olanaklar göz önüne alındığında, kesinlikle buna değer.

Makale, PayPro ile bağlı kuruluş pazarlamasına yardımcı olan 5 ipucu içermektedir. Çizgilerin dışında renklendirmeye cesaret edin. Yönergelere dalın, sorularınızın yanıtlarını alın ve ardından nişiniz hakkında bolca araştırma yapın. Bu en iyi sonuçları verir.

jacko meijaard

İnsanların internetten para kazanmasına yardımcı oluyorum. İnternette Başarı Gids.nl’de size neyin işe yarayıp neyin yaramadığını gösteriyorum. Bu şekilde tam olarak nasıl yapılacağını biliyorsun. Ayrıca düzenli olarak harika ve süper değerli ipuçları ve teknikler paylaşıyorum, bunu hem bu web sitesinde hem de web seminerlerinde ve seminerlerde yapıyorum. İnternette nasıl (çok) para kazanabileceğinizi adım adım keşfedeceğiniz bağlı kuruluş pazarlama kursuma buradan göz atın.

About admin

Check Also

Geçici olarak para kazanmak için gittikçe daha fazla olasılık var – Seçeneklerinizin neler olduğunu buradan okuyun

Finans dünyası, geçici olarak para kazanma fırsatlarıyla doludur. İster bir iş kurmak için kredi arıyor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir