Metacade, Metastudio ile ortaklığını duyurdu. Bu, MCADE’yi 2023’ün 2. Çeyreği için en iyi kripto yatırım seçenekleri yapabilir mi?

Yepyeni kripto projeleri, yatırımcılar en umut verici yeni madeni paraları ararken erken aşamalarda büyük karlar sağlayabilir. Bu erken aşamalarda yatırım yapılabilecek en iyi kriptolardan biri, kullanıcıları için bazı önemli kazanç fırsatlarıyla devasa bir çevrimiçi oyun platformunu birleştiren Metacade (MCADE) olabilir.

Kazanmak için oyna (P2E) oyununun, yalnızca blockchain teknolojisi ile mümkün olan bazı benzersiz özellikler sunduğu için daha geniş oyun endüstrisinde devrim yaratması bekleniyor. Metacade, yepyeni bir blockchain oyun platformudur ve son derece başarılı bir token ön satışının ardından, şimdi kriptoya yatırım yapmak için en iyi seçeneklerden biri gibi görünüyor.

Yeni başlatılan Metacade, 2023’te yatırım yapılacak en iyi kripto paralardan biri olabilir

Metacade, satış öncesi etkinliğin toplam 16,4 milyon dolar toplamasının ardından son aylarda yatırım yapılacak en iyi kripto paralardan biri oldu ve her aşama tamamen tükendi. MCADE’nin fiyatı ön satış sırasında 0,008 $’dan 0,02 $’a yükseldi ve şimdi hem UniSwap hem de Bitmart’ta piyasaya sürüldü.

Metacade projesi, genişleyen bir metaverse çarşısına oyna kazan yetenekleri getiriyor ve çevrimiçi oyun tutkunlarının blok zincirindeki en heyecan verici atari oyunlarından bazılarının seviyelerinde ilerlerken kripto şeklinde ödüller kazanmalarına olanak tanıyor.

Şu anda yatırım yapmak için en iyi kriptolardan biri olan Metacade’in gelecek için büyük bir potansiyele sahip olduğu vurgulandı. Platform, birkaç benzersiz çevrimiçi oyun kazanma fırsatını ve uzun vadeli yatırımcılar için bir dizi DeFi hizmetini bir araya getiriyor.

MCADE 2023’e kadar 1 dolara ulaşabilir mi?

Uzmanlar, Metacade’in ilk aşamalarında büyük kazanımlar elde edileceğini tahmin ediyor. Yeni başlatılan kripto para birimi, arcade metaverse için bir yardımcı program belirtecidir. Deflasyonist tokenomik ile birleştiğinde, bu onu şu anda yatırım yapmak için en iyi kripto paralardan biri yapıyor.

2023’ün sonunda MCADE’nin 1 dolar fiyat seviyesine doğru ilerlemesi bekleniyor. Blok zincirinde çevrimiçi oyun oynamak için şu anda yatırım yapılabilecek en iyi kripto paralardan biri olarak, önümüzdeki aylarda ve yıllarda bazı etkileyici fiyat hareketleri görebilir.

Metakademi nedir?

Metacade, çevrimiçi oyunların en iyi unsurlarını kazan-oyna mekanizmalarıyla birleştirerek, kullanıcıların en sevdikleri atari oyunlarını oynarken kripto şeklinde gelir elde etmelerini sağlar. Zaman içinde en büyük metaverse çarşı haline gelecek ve hepsi tek bir sanal konumda çok çeşitli farklı P2E başlıkları sunacak.

Proje aynı zamanda blockchain topluluğu için merkezi bir merkez olmayı hedefliyor. Platform, kripto kazançlarını platformun çevrimiçi oyun bölümünün ötesine taşıyan ve muhtemelen yatırımcılara, girişimcilere ve oyunculara hitap edecek birkaç yenilikçi kazanç fırsatına ev sahipliği yapacak.

MCADE nasıl çalışır?

MCADE belirteci, çevrimiçi atari salonundaki ödüller için kullanılır. Ek olarak, belirteç, uzun vadeli bir yatırım olarak pasif getiri elde etmek için kullanılabilir ve proje tarafından yayınlanan yönetim kurulu tekliflerini oylamak için kullanılabilir.

Metacade’in oyna ve kazan özellikleri, platformda bulunan her başlıkta mevcuttur. Kazanmak için rekabet etme mekanizması, oyuncuların kripto parayla ödenen büyük ödülleri kazanma şansı için birbirleriyle rekabet etmelerine izin verdiğinden, rekabetçi oyun da mümkündür.

Pek çok kişinin MCADE’yi şu anda yatırım yapmak için en iyi kripto paralardan biri olarak bulmasının ana nedenlerinden biri, kazanmak için yarat özelliğidir. Bu, oyun incelemeleri yayınlama, alfa paylaşımı ve diğer kullanıcılarla etkileşim dahil olmak üzere platforma katkılarından dolayı tüm içerik oluşturucuları MCADE Jetonlarıyla ödüllendirir.

Buna ek olarak Metacade, Web3’te en çok aranan işlerden bazılarının reklamını doğrudan sitede yapan yeni bir kazan-kazan özelliği sunacak. Buna hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı pozisyonlar dahildir. Buna ek olarak, kazanmak için çalış, yepyeni atari oyunlarını resmi olarak piyasaya sürülmeden önce test etmek gibi benzersiz fırsatlar sunar.

Metacade neden GameFi dünyasını değiştirme potansiyeline sahip?

Metacade, Ethereum blok zincirinde hareketli bir kazan-oyna etkinliği merkezi olacak. Topluluk odaklı bir girişim olarak, kullanıcılarının Metagrants programı da dahil olmak üzere çeşitli yönetim kurulu teklifleri ve proje geliştirmeleri üzerinde oy kullanmasına olanak tanır.

Metagrant’lar, blockchain oyunlarına geliştirmelerinin ilk aşamalarında finansal destek sağlamak için tasarlanmıştır. Buradaki fikir, gelişmekte olan projelerin pazara hazır platformlara dönüşmesine yardımcı olmak, blockchain oyunlarında yeniliği teşvik etmeye yardımcı olmak ve artan sayıda talep gören atari oyunu ortaya çıkarmaktır.

MCADE Satın Almaya Değer mi?

MCADE jetonlarının ön satışı çok popüler bir etkinlikti. Token artık büyük dijital varlık borsalarında mevcut olduğundan, talebin zaman içinde artmaya devam etmesi bekleniyor. Blok zincirinde çevrimiçi oyun için lider bir proje haline gelebilir ve onu herhangi bir yatırım portföyü için en iyi seçim haline getirebilir.

MCADE Jetonları şu anda UniSwap ve Bitmart Exchange’de 0,023 $ fiyatla satın alınabilir.

Metacade satın alma hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Burada.

About admin

Check Also

Geçici olarak para kazanmak için gittikçe daha fazla olasılık var – Seçeneklerinizin neler olduğunu buradan okuyun

Finans dünyası, geçici olarak para kazanma fırsatlarıyla doludur. İster bir iş kurmak için kredi arıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir