Metacade belirtecinin şu anda yatırım yapmak için en iyi kripto olmasının 5 nedeni

En iyi kripto jetonları, erken yatırım yapanlar için çılgın getiriler sağlayabilir. Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) gibi GameFi projeleri, kazan-oyna (P2E) oyun projelerine yönelik yaygın talebin bir kanıtı olan son kripto boğa piyasasında 200 kattan fazla değer kazandı.

Web3’te dalgalar yaratan yeni bir GameFi platformu olan Metacade (MCADE), bir sonraki boğa piyasası öncesinde yatırım yapmak için en iyi kripto olabilir. Uzmanlar artık zaman içinde en iyi kripto oyun platformlarından biri olma potansiyeline sahip olduğunu iddia ediyorlar.

En iyi kripto satın alma seçeneklerinin analizi: MCADE’nin fırlamasının 5 nedeni

Şu anda kripto satın alma seçeneklerine bakıyorsanız, Metacade belki de en iyi seçenektir. Proje yakın zamanda ön satışını tamamladı ve 16,35 milyon dolar etkinlik sırasında toplanan her yatırım turu tamamen tükendi.

Bu, Türkiye için yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor. blok zincir oyunMetacade, zengin bir oyun deneyimi sağlamak için popüler P2E mekaniklerini temel aldığından. Piyasa değerine göre en önemli kripto para birimlerinden biri haline gelebilir. İşte MCADE’nin en iyi kripto satın alma seçeneği olmasının 5 nedeni:

1. Metacade ön satış sırasında önemli miktarda yatırım çekti

metakad şimdiye kadar elde edilen 16,35 milyon dolar Açık. Proje, tüm yatırımcılara düşük fiyatlarla girmeleri için eşit şans veren bir halka açık ön satış başlattı. Ön satış sırasında güçlü talebi yansıtan token 0,008 dolardan 0,02 dolara yükseldi.

2. MCADE belirteci, dijital varlık borsalarında piyasaya sürülmek üzere

Bu hafta MCADE, tokenin IDO’su sırasında UniSwap’te başlayacak. UniSwap listelemesi 6 Nisan 2023’te 0,022 dolar. Bu ayın ilerleyen saatlerinde MCADE’nin Nisan ayında Bitmart’ta ve Mayıs başında MEXC’de listelenmesi bekleniyor.

3. Metacade, Web3’teki en geniş P2E oyunları koleksiyonunu sunar

GameFi platformlarının çoğu yalnızca bir oyun deneyimi sunarken, Metacade birçok oyun deneyimi sunar. Aslında Metacade, blok zincirinde bulunabilecek en fazla sayıda P2E başlığına ev sahipliği yapacak. Bu, tüm oyunculara piyasadaki en iyi kripto oyunlarından bazılarını oynarken finansal ödüller kazanmaları için sonsuz fırsatlar sunar.

4. Metacade, çevrimiçi para kazanmanın yeni yollarını sunuyor

Metacade, kripto para kazanmayı bir adım öteye taşıyor. Oyuncular sadece blok zincirindeki en iyi kripto oyunlarından bazılarını oynayarak para kazanmakla kalmaz, aynı zamanda platformun kullanıcıları daha fazla MCADE üretim belirteci kazanmak için kazanmak için çalışın, kazanmak için rekabet edin ve kazanmak için yaratın .

5. Metacade zaman içinde kütüphaneyi genişletmeye devam edecek

Proje, Metagrants adlı topluluk liderliğindeki bir girişim aracılığıyla blockchain oyunlarının genişlemesini desteklemeyi amaçlıyor. Bu özelliğin bir kısmı, talep üzerine P2E başlıklarını metaverse çarşıya getirerek Metacade kullanıcılarına sunulan oyun sayısını sürekli olarak artıracaktır.

Metakademi nedir?

Metacade, şu an için en iyi kripto satın alma seçeneği olmayı savunuyor, çünkü entegre kazanç yeteneklerini Web3’teki en popüler atari oyunlarından bazılarıyla birleştiren devasa bir GameFi platformudur.. Platform, her biri oyunculara kripto ödülleri sunan çok sayıda farklı oyun sunuyor.

Metacade ayrıca, Web3 toplum. Yatırım yapmak isteyenler, girişimciler ve oyuncular, ihtiyaçlarını karşılayan bir blockchain hizmeti bulabilirler çünkü Metacade, GameFi ve blockchain oyun alanındaki en son trendleri sergilerken topluluğunu kripto ile ödüllendirecektir.

MCADE, en iyi kripto yardımcı programını nasıl entegre eder?

MCADE Jetonları, arcade meta veri deposundaki ödülleri ödemek için kullanılır. Jetonlar, platformda pasif gelir elde etmek veya proje kurulu tekliflerinde oy hakkı elde etmek için de stake edilebilir.

Oyuncular, hem gelişigüzel hem de rekabetçi bir şekilde oynanabilen geniş bir yelpazedeki farklı atari oyunları arasından seçim yapabilir. Kazanmak için rekabet yoluyla Metacade, oyuncuların büyük kripto ödülleri kazanma şansı için birbirleriyle yarışacağı çevrimiçi oyun turnuvaları düzenleyecek.

Kazanmak için oluştur özelliği, içerik oluşturucuları topluluğa katkılarından dolayı ödüllendirir. Bu, oyun incelemeleri yayınlamayı, alfa paylaşımını veya doğrudan diğer üyelerle etkileşimi içerebilir. Paylaşılan değer karşılığında içerik oluşturucular MCADE Token ödülleri kazanabilir.

Metacade ayrıca blockchain projeleri için boş pozisyonların reklamını yapacak. Kariyer sitesinde Metacade’in ortak projelerinde hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı pozisyonlar yer alacağından, bu, herkesin kariyerine blockchain’de hızlı bir başlangıç ​​yapmasına yardımcı olabilir. Oyuncular, resmi olarak piyasaya sürülmeden önce yepyeni P2E oyunları için beta test ruloları bile alabilirler.

MCADE 2023’te 0,50 Dolar değerine ulaşabilir mi?

MCADE, önümüzdeki aylar ve yıllar için artan fiyat tahminleri nedeniyle şu anda en iyi kripto satın alma seçeneği olabilir. Uzmanlar, yaklaşan halka arzlardan sonra, MCADE’nin değerini yıl sonundan önce 0,50$’a çıkarabilecek patlayıcı hareketler öngörüyorlar.

Bu fiyat hareketi, ön satışa katılan yatırımcılar için 20-50x karla sonuçlanabilir. Kaçıranlar için, 6 Nisan’daki UniSwap listesi şu fiyat noktasından girmek için son bir şans sunuyor: 0,022 dolar MCADE, CEX’lerde kullanıma sunulmadan önce.

Şu anda satın alınacak en iyi kripto? Bu nedenle MCADE kripto para satın almaya değer

MCADE, proje yol haritasında önerilen değer nedeniyle çok dikkat çekiyor. Bu, ön satış sırasında önemli miktarda yatırıma yol açtı ve token henüz dijital varlık borsalarında piyasaya sürülmedi – potansiyel olarak onu gelecekteki fiyat hareketlerine hazırlanmak için şimdi yatırım yapmak için en iyi kripto paralardan biri yapıyor.

Ufukta bir sonraki kripto boğa piyasası ve MCADE’nin büyük adımlar atmasıyla, Metacade projesi zaman içinde en önemli kripto metaverenlerinden biri haline gelebilir. Mevcut fiyat noktasında herhangi bir yatırım portföyü için kesinlikle harika bir kripto satın alma seçeneği gibi görünüyor.

Metacade yapabilirsiniz Burada satın almak.

About admin

Check Also

Geçici olarak para kazanmak için gittikçe daha fazla olasılık var – Seçeneklerinizin neler olduğunu buradan okuyun

Finans dünyası, geçici olarak para kazanma fırsatlarıyla doludur. İster bir iş kurmak için kredi arıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir