lansmana bir adım daha yaklaşan üç model

Samsung Galaxy Tab S9 tablet serisinin lansmanı bir adım daha yakın. Güney Kore’de, üç tablet modeli için resmi klavye kapakları onaylanmıştır.

Galaxy Tab S9 serisi: resmi klavye kapakları

Samsung’un Tab S9 serisinin en az üç modelden oluşacağını zaten biliyoruz: Tab S9 SM-X71x, Tab S9+ SM-X81x ve Tab S9 Ultra SM-X91x. Ancak en az birinin Tab S9 FE olması gereken iki Galaxy tabletin daha (SM-X51x ve SM-X61x) geliştirilmekte olduğu da açık.

Yine de, ilk sürüm muhtemelen ‘sadece’ üç standart Galaxy Tab S9 modelinden oluşuyor. İlk resmi aksesuarlar artık Güney Kore’de RRA tarafından onaylandı. Radyo Araştırma Ajansısöz konusu ülkenin FCC’sini söyleyin.

Tab için S9, S9+ ve S9 Ultra resmi olanlardır Kitap Kapağı Klavyeleri sırasıyla EF-DX715 (bkz. BURAYA), EF-DX815 (BURAYA bakın) ve EF-DX915 (BURAYA bakın) model numaraları ile onaylanmıştır. Şu anda diğer Tab modelleri için karşılaştırılabilir aksesuar izi yoktur. Bu nedenle, bunların piyasada ancak daha sonra ortaya çıkması muhtemeldir.

Daha önceki kapsam (22-3):

Samsung Galaxy Tab S9, selefinden daha büyük bir bataryaya sahip. Bu, pilin onaylandığı Çinli bir sertifika kuruluşundan alınan bilgilerden açıkça anlaşılmaktadır.

Galaxy Tab S9 pili: Tab S8’den daha büyük

Geçen yıl Galaxy Tab S8 ortaya çıktığında, temel model daha büyük bir pile sahip değildi. Onun ile Oy 7760 mAh kapasite – 8000 mAh “tipik” – Tab S7 ile aynıydı. Aslında, Samsung, ikincisinin pilini ilkine yerleştirmişti.

Bu yıl, Samsung bunu tekrarlıyor taşınmak Olumsuz. Galaxy Tab S9’un kendi pili ve EB-BX716ABY model numarasına sahip bir pili vardır. Açık olmak gerekirse, Tab S9, SM-X71x’tir. Ve Çin ajansı CQC’nin veritabanındaki girişten, enerji hücresinin kapasitesini de biliyoruz. Ya da en azından, Oy her zaman orada belirtilen kapasite. Bu, 8160 mAh’den az değil. Bu, onu Tab S7 ve S8’in pilinden 400 mAh daha büyük yapar. İlan edilen kapasite yakında 8400 mAh, hatta belki de 8500 mAh olabilir.

Diğer modellerin (Tab S9+ ve Tab S9 Ultra) pili bu yazı yazılırken henüz ortaya çıkmamıştı. Ancak, elbette, bunun gerçekleşmesi sadece bir zaman meselesidir.

Daha önceki kapsam (6 Mart):

Samsung’un üst seviye tablet serisi Galaxy Tab S9 üzerinde çalıştığı biliniyor. Sadece gerçekten üç modelden oluştuğunu söylemek istiyoruz: temel, artı ve bir Galaxy Tab S9 Ultra. Ayrıca model numaraları o kadar akla yatkın ki kimseyi şaşırtmıyor.

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra

Galaxy Tab S9 (Ultra): modeller ve model numaraları

Bir süre önce Sammobile’deki arkadaşlarımız, Samsung’un yakında çıkacak olan Galaxy Tab S9’unun su geçirmez olacağını açıkladı. Ancak, serinin modeller ve model numaraları açısından nasıl çalıştığını biraz ortada bıraktılar. Biraz göz gezdirdikten sonra, i’leri noktalayabilir ve i’leri burada çaprazlayabiliriz.

Örneğin, normal bir Galaxy Tab S9’a ek olarak bir de Tab S9+ olacağı açık. Ve Galaxy Tab S9 Ultra, 2023’te seriden eksik olmayacak. Tabletler büyük ölçüde tamamen öngörülebilir model numaraları taşıyor:

  • Sekme S9: SM-X710 (Wi-Fi), SM-X716B (5G Küresel), SM-X718U (5G ABD)
  • Sekme S9+: SM-X810 (Wi-Fi), SM-X816B (5G Küresel), SM-X818U (5G ABD)
  • Tab S9 Ultra: SM-X910 (Wi-Fi), SM-X916B (5G Küresel), SM-X918U (5G ABD)

Bu hiç de heyecan verici değil. Ancak 2023, Tab S serisinin önemli ölçüde değiştirileceği yıl olmayacak gibi görünüyor. Katlanabilir tabletler bu yıl henüz bu serinin bir parçası değil. Lütfen dikkat: Bu, ‘Flex S’, ‘Flex G’ ve ‘Flex Note’ olmadığı anlamına gelmez. katlanabilir boru hattında. Ancak bunlar temelde farklı ürünlerdir.

Ne zaman?

Samsung, Galaxy Tab S9 serisini 2023 yazında – yeni Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 ile hemen önce veya aynı zamanda piyasaya sürecek. Bu nedenle yoğun bir Ağustos olacak. Ne de olsa o zamana kadar ilk teknik detaylarını geçen hafta açıkladığımız yeni Galaxy Watch 6 modellerini de bekliyoruz. Ve bu bile yeni ürünler listesinin sonu gibi görünmüyor – ama umarım yakında daha fazlası.

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir