Kamera Asistanı birkaç Samsung Galaxy A modeline geliyor

İyi Kamera Asistanı uygulaması, Samsung Galaxy A serisindeki bazı cihazlar için bu yıl içinde kullanıma sunulacak. Şimdiye kadar, uygulama yalnızca üst düzey Galaxy S, Z ve Note serileri için kullanışlı kamera ayarları sunuyor.

Samsung Galaxy A54: Android 14'ten Kamera Asistanı?

Galaxy A54 ve daha fazlası için Kamera Asistanı

Geçen yılın sonunda Samsung, Kamera Asistanı uygulamanın bir parçası olarak GoodLock sistem. Bu uygulamada, telefonunuzun kamerasının işleyişini normal kamera uygulamasından daha ayrıntılı olarak ayarlayabilirsiniz. Örneğin, her zaman mükemmel odaklamayı beklemeden hızlı bir şekilde fotoğraf çekmeye öncelik vermek için telefonunuzu seçebilirsiniz. Veya lens seçimini telefonunuza bırakabilirsiniz.

Bu noktada şunları yapabilirsiniz: Kamera Asistanı yalnızca S20 serisinden Galaxy S modellerine, Z serisine yükleyin katlanabilirve Note 20’de (Ultra). Galaxy A serisindeki bir cihazla ağın arkasında balık tutarsınız. Ancak, bu yıl daha sonra değişecek gibi görünüyor.

Samsung’un Güney Kore forumunun bir moderatörüne göre, Güney Koreliler bir sonraki büyük One UI yükseltmesinde destek eklemeyi planlıyor. Açıkça belirtilmese de, One UI 6 güncellemesinin kastedilmiş olma ihtimali yüksektir. Bu aynı zamanda sonbaharda başlayacak olan Android 14’e yapılan büyük yükseltmedir.

Camera Assistant’ın telefonunuza eklediği seçenekler

O zaman hangi cihazlar?

Ayrıca açıkça belirtilmeyen şey, Android 14 ve One UI 6’daki hangi cihazların uyumlu hale geldiğidir. Kamera Asistanı. Yine de çılgınca bir tahminde bulunabiliriz: Elbette bu, A serisinin son zamanlardaki ‘en modası’ Galaxy A54 ile ilgili. Ve biraz şansla, Galaxy A53 de tıpkı Avrupa’da hiç görünmeyen Galaxy A73 gibi unutulmayacak.

Galaxy A34, A33, A52 veya A52s gibi daha eski veya “daha düşük” modellerin desteğinden çok daha az eminiz. Kesin olan şu ki, tüm bu modeller hala Android 14 güncellemesi için uygundur.

Ve ne zaman?

Yukarıda açıklanan ‘söylenti bulmacası’ doğruysa, Kamera Asistanı yılın dördüncü çeyreğinde ilk Galaxy A modellerinde. Cihazlar kuşkusuz büyük yükseltmeyi alan ilk cihazlar değil. Bununla birlikte, Android 13’ün kullanıma sunulması herhangi bir gösterge ise, ilk A serisi telefonlar – muhtemelen A54 ve A53 gibi – Kasım ayı başlarında gelecek.

Doğrusu bu biraz zaman alacak. O zamana kadar, One UI 6 ile A serisine gelen yeni özellikler hakkında şüphesiz daha fazla şey öğreneceğiz.

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir