indirimli ve ücretsiz Buds2 Pro

Yeni Samsung Galaxy S23 teklifleri sayesinde, serideki bazı modellerle birlikte Buds2 Pro’ya ücretsiz sahip oluyorsunuz. Ayrıca tüm cihaz varyantlarında güzel bir indirim veya para iadesi alabilirsiniz. Aşağıda, bu promosyonları nasıl, nerede ve ne zaman kullandığınızı açıklıyoruz.

İndirimli ve ücretsiz Buds 2 Pro ile Samsung Galaxy S23

Galaxy S23 fırsatları: indirimli ve ücretsiz Buds2 Pro

Ayrıca bu yaz, Samsung’un Galaxy S23 serisi üst düzey Android telefon serisidir. 6,1 inçlik S23’ün kendisi en yeni, ışık hızında ve verimli donanıma sahiptir. Ancak rafine tasarımı ve dar ekran kenarları sayesinde cihaz şaşırtıcı derecede kompakttır. Hala daha büyük bir ekran ve daha fazla pil istiyor musunuz? Ardından 6,6 inç Galaxy S23+’ı seçin. Bu, aynı mükemmel kameralara, yazılıma ve suya dayanıklı gövdeye sahip.

Kamerada en iyisini mi istiyorsunuz? O halde 6,8 inç Galaxy S23 Ultra mantıklı bir seçimdir. 200 megapiksel ana kamerası ve çift telefoto kamerası (3x ve 10x optik yakınlaştırma) ile başka hiçbir akıllı telefonda bulamayacağınız yaratıcı seçeneklere sahipsiniz.

Tüm modeller doğal olarak güvenlik güncellemeleri şeklinde en az beş yıllık yazılım desteğinden yararlanır. Ek olarak, önümüzdeki yıllarda özellikler açısından tamamen güncel olabilmeniz için önümüzdeki yıllarda dört büyük Android güncellemesi alacaksınız.

Galaxy S23 modellerinden birini seçerseniz, soru şu: 200 €’ya varan indirim veya para iadesi nereden alabilirsiniz? Ve ücretsiz Buds2 Pro kulaklığı nasıl edinirsiniz?

O nasıl çalışır?

Aşağıdaki adımlarla indirim, geri ödeme ve/veya Buds2 Pro alacaksınız:

  • Galaxy S23, S23+ veya S23 Ultra’nızı promosyon döneminde satın alın: 22 Mayıs – 2 Temmuz. Cihazınızı ayrı olarak veya bir abonelikle birlikte satın almanız fark etmez.
  • Bunu Samsung’un kendisinde yaparsanız, satın almanın hemen ardından 100€ (S23), 150€ (S23+) veya 200€ (S23 Ultra) indirim düşülür. Ayrıca, S23+ ve S23 Ultra ile Buds2 Pro’yu ücretsiz olarak hemen alırsınız. BURADA kendiniz için teklife göz atın.
  • S23’ünüzü başka bir yerden almayı mı tercih edersiniz? Tabi ki yapabilirsin! Satın alma işleminden sonra 100€, 150€ veya 200€ nakit para iadesi alacaksınız. Geri ödeme promosyonu ve ücretsiz bir Buds2 Pro seti için de uygun olduğunuz mağazalara ve sağlayıcılara genel bir bakış için aşağıya bakın.
  • Satın aldıktan sonra tutarı geri almak için, katılımınızı BURAYA eylem sayfasından kaydetmeniz gerekir. Bunu, yeni telefonunuzu aldıktan sonra en geç 4 Eylül’e kadar yapmalısınız.
  • Tanıtım sayfasındaki fiş/fatura fotokopisini ve ambalaj üzerindeki barkodun fotoğrafını yüklemelisiniz. Bu fotoğrafta IMEI numarası ve EAN kodu açıkça okunabilir olmalıdır.
  • Eylem sayfası aracılığıyla Samsung’un kendisinden kayıt olma konusunda yardım alabilirsiniz.
  • Samsung, kaydı tamamladıktan sonra 7 hafta içinde geri ödemeyi aktarmayı hedeflediğini söylüyor.

Hangi Galaxy S23’ün sunduğuna nereden ulaşabilirsiniz?

Çeşitli mağazalardaki ve sağlayıcılardaki tüm güncel promosyonları ve Galaxy S23 tekliflerini bu kullanışlı genel bakışta topladık (abonelikle birlikte en iyi fırsatlar için ilerleyin):

En popüler S23 abonelikleri

En popüler S23+ abonelikleri

En popüler S23 Ultra planları

Galaxy S23 serisi hakkında daha fazlası: Sizin için hangisi doğru?

Tamam, Galaxy S23 serisi bazı mükemmel telefonlardan oluşuyor ve şu anda orada harika fırsatlar var. Ama: aslında hangi model size en uygun? Yukarıda birkaç özellikten daha önce bahsetmiştik. Ancak burada daha fazla ayrıntı açıklayacağız.

Örneğin, Galaxy S23’ün – 2023 olmasına rağmen – hala geçmiş yılların ‘eski moda’ küçük akıllı telefonlarından daha büyük olmadığını bilmek güzel. Yine de S23 ile pil ömrü açısından bir bedel ödemezsiniz. Mükemmel şekilde optimize edilmiş donanım sayesinde, cihazla uzun çalışma gününüzü kolayca atlatabilirsiniz.

Ayrıca, cihaz doğal olarak birinci sınıf bir Galaxy’den bekleyeceğiniz tüm özelliklere sahiptir. 6,1 inç 120Hz AMOLED ekrandan, 3x optik yakınlaştırma dahil 50MP üçlü kameraya ve harika stereo hoparlörlere kadar, telefonla ilgili her şey mükemmel.

Güzel bir küçük telefonunuz olması sizin için çok önemli değil mi? Ardından 6,6 inç Galaxy S23+’a da göz atın. Bu cihazın yalnızca büyük bir ekranı değil, aynı zamanda daha büyük bir bataryası da var. Telefona harika bir dayanma gücü verir. Ve bunun için hiçbir şeyi feda etmiyorsun.

Yoksa Ultra mı?

Hem S23 hem de S23+ harika kameralara sahip. Ancak bu alanda – ve diğer tüm alanlarda – gerçekten mahsulün kremini istiyorsanız, o zaman S23 Ultra nihai Galaxy’dir. 5000 mAh bataryası ile şarj etmeye gerek kalmadan en uzun çalışma süresini sunar.

Ana kamera, bir Samsung telefonundaki ilk 200 MP sensöre sahiptir. Yeterli ışıkla, onunla etkileyici miktarda ayrıntı yakalayabilirsiniz. Günlük yaşamda, bu pikselleri çoğunlukla çok fazla ışık yakalamak için kullanırsınız. Bu sayede her koşulda iyi pozlanmış fotoğraflar çekebilirsiniz. Ayrıca 2023’te çift telefoto kamera benzersiz olanaklar sunuyor. 3x veya 10x faktörü ile kalite kaybı olmadan yakınlaştırabilirsiniz.

Elbette her S23 modelinde beş yıllık güvenlik güncellemesi alırsınız. İlk yıllarda bunları düzenli olarak alacaksınız: her ay. Ek olarak, önümüzdeki yıllarda Android 14, 15, 16 ve 17 güncellemelerini alacaksınız.Samsung gerçekten de Google’ın kendisinden daha fazla Android yükseltmesi sunuyor. Ve bu oldukça dikkate değer.

Daha fazlasını bilmek? Kapsamlı Samsung Galaxy S23 (Ultra) incelememizi okuyun!

About admin

Check Also

Focus’u bir iPhone erişim ekranına bağlayın

iOS 16’dan beri iPhone’unuzun kilit ekranını kişiselleştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. En önemli bilgileri hızlı bir şekilde …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir