İç mekanınıza hızla tamamen yeni bir görünüm kazandırmak için ipuçları

Ara sıra iç mekanınıza yeni bir görünüm vermek ne kadar güzel. Eve taze bir nefes getirmek. Zevk almak için farklı bir şey. Bu, evinize ihtiyaç duyduğu desteği verebilir. Bu, her seferinde tamamen yeni bir iç mekan satın almanız gerektiği anlamına gelirse, elbette bu pahalı bir şaka olacaktır. Neyse ki, biraz daha incelikli de olabilir.

Evinizde yepyeni bir görünüme hazır mısınız? Ama bunun için çok fazla para harcamamayı tercih eder misin? Aşağıdaki ipuçları sayesinde çok fazla masrafa girmeden iç mekanınızı yaza dayanıklı hale getirebilirsiniz. Hızlı bir şekilde okuyun ve ilham alın.

yeni aydınlatma

Yeni aydınlatmanın evinize hemen bambaşka bir görünüm kazandırabileceğini biliyor muydunuz? Ve hayır, o zaman gerçekten evdeki tüm lambaları değiştirmeniz gerekmez. Örneğin, gerçek bir göz alıcı seçin ve oda hemen farklı görünecektir. Biraz daha ucuz bir seçenek mi arıyorsunuz? Ardından LED şeritlerle başlayın. Bunu iç mekanda farklı şekillerde kolayca uygulayabilirsiniz. Örneğin, bir mobilya parçasını vurgulamak veya bir duvarı aydınlatmak için.

Farklı biçim

Farklı bir görünüm arıyorsunuz, ancak yeni aksesuar veya mobilya alacak bütçeniz mi yok? Sorun değil. Bazen bir ev, sadece farklı bir düzen oluşturarak çok farklı görünebilir. Bazı mobilyaları hareket ettirin ve ev üzerinde nasıl bir etkisi olduğunu görün. Bazen farklı bir düzen gerçekten harikalar yaratır. Bu yüzden yaratıcılığınızın çılgına dönmesine izin verin ve bu konuda size yardımcı olması için fazladan bir çift güçlü el isteyin. Biraz kafa karıştırıcı olabilir, ancak o zaman sonuç da orada olabilir.

Mobilya ve aksesuarların değiştirilmesi

İç mekanınızdan çabuk sıkıldığınızı biliyor musunuz? O zaman aynı sorunu yaşayan arkadaşlarınız veya ailenizle düzenlemeler yapmak iyi olabilir. Ayrıca ücretsiz olarak mobilya ve aksesuar alışverişi yapabileceğiniz sosyal medya grupları da bulunmaktadır. Artık pek sevmediğiniz mobilyaları yeni bir şeyle değiştirmek ne kadar güzel? Bu, iç mekana hemen farklı bir görünüm verir ve bunun için ekstra bir şey harcamanıza gerek kalmaz.

Elbette mobilya ve aksesuar satmayı ve bu parayı (ikinci el) şeyleri geri almak için kullanmayı da seçebilirsiniz.

Duvarlarda yeni renk

Bir iç mekana anında yeni bir soluk getirmenin en iyi yolu, duvarda yeni bir renk kullanmaktır. Gerçekten tüm alanı ele almanıza gerek yok. Genellikle bir vurgu duvarı kullanmak yeterlidir. Üstelik boyanın çok pahalı olması da gerekmiyor. Mükemmel kalitede birçok B markası var. Öyleyse gözlerini ziyafet çek ve karşılaştır. Bu şekilde çok az parayla evinizi baştan aşağı yenileyebilirsiniz.

About admin

Check Also

Modern bir ısı pompasıyla sürdürülebilir yaşam

Çevrimiçi ısı pompaları satın almak, son yıllarda Hollandalı haneler arasında giderek daha popüler hale geldi. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir