Güzel duvar kaplamaları ile otantik mobilyalar

Güzel duvar kaplamaları ile otantik mobilyalar

Göksel Yaşam

İç mekandaki uyumu özlüyor musunuz? İç stilinizi aştınız mı? Yoksa iç mekanın gerçekten değiştirilmesi mi gerekiyor? Bunu fark ettiğinizde bij Heavenly Living doğru yerde. Şirket, toplam yaşam deneyimini döşemek ve yönlendirmek için bir tutkuya sahiptir. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz ne olursa olsun, her zaman bütünsel bir konsept ortaya çıkaracaktır.ve keyifli bir yaşam ortamı yaratmak için yaratmak. Aynısını mahalleli için yaptılar Bu güzel evVe. Gerçek bir tasarıma dönüştürülmesi gereken net konut istekleri vardı. Mutlu bu dilekler gerçek oldu ve bu kısmen eşsiz duvar kaplamasından kaynaklanıyordu.

Şirket profilini görüntüle Web sitesini görüntüle

Kalın iç

Bu ilk evin sakinleri, cesaret verecek bir iç mekan istediler. Bu nedenle çok fazla renk ve farklı desenler seçilmiştir. Arte’nin güzel duvar kağıdı bu nedenle bunun somut örneğidir ve aslında iç mekanın temsil ettiği her şeyi kapsar. Duvar kaplaması deri bir kanepe ile birleşerek, odaya anında hayat veren heyecan verici bir bütün yaratıldı. Bu bir zevk meselesi, ama cesaret ettiğinizde ne olduğunu gösteriyor.

göz alıcı

Sıcak ve erişilebilir bir iç mekan yaratmak için yumuşak tonlar ve dokular arasında güzel bir kombinasyon oluşturuldu. Örneğin yumuşak bir kilim, bej renk paleti ve kadife kumaşlar seçilmiştir. Yine de bir şeyler eksikti çünkü müşteriler gerçek bir göz alıcı istiyordu. Bu nedenle DWC Amsterdam’dan bir duvar kağıdı seçildi.

Tasarımcı banyosu

Bu tasarım banyoda cömert özel mobilyalar, hoş bir küvet ve duşakabin vardır. Seçkin ve otel şıklığını bir bütün olarak hayata geçirmek için, birlikte huzuru ve rahatlamayı çağrıştıran en güzel malzemeler kullanıldı. Ancak banyoya girdiğinizde Porcelanosa’nın altın renkli duvar karolarına göz atıyorsunuz. Tasarımın biraz daha derinleşmesini sağlıyorlar. Kısacası Hemels Wonen yine harika bir iş çıkarmış.

Editör: medya ekibi

Tarih: 16-05-2023

Metin: Editors The Art of Living’in bir metnine dayanmaktadır.

Fotoğrafçılık: Göksel Yaşam

Güzel duvar kaplamalarına sahip post Otantik iç mekanlar ilk olarak The Art of Living’de (NL) ortaya çıktı.

About admin

Check Also

Modern bir ısı pompasıyla sürdürülebilir yaşam

Çevrimiçi ısı pompaları satın almak, son yıllarda Hollandalı haneler arasında giderek daha popüler hale geldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir