Galaxy’nizde yüksek indirimler

Samsung Galaxy S23, Flip or Fold, Watch veya Buds için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, mevcut promosyonların yanı sıra önemli indirimlerin uygulandığı Üye Haftaları fırsatlarını inceleyin. Sizin için en iyi teklifleri listeliyoruz.

Samsung Üye Haftaları teklifleri

Samsung Üye Haftaları: önemli indirimler içeren teklifler

Tabii ki, belirli fırsatlar her zaman Samsung’un kendi mağazasında bulunabilir. Örneğin, şu anda ücretsiz bir Harman Kardon hoparlörü olan Galaxy S23 için bir teklif bulacaksınız. Ama dikkat et: 17 – 30 Nisan aslında önce kontrol etmeniz gereken başka bir şey var: Üye Fırsatları. Bir Samsung Üyesi iseniz, mevcut diğer promosyonlara ek olarak %10’a varan ek bir indirim alacaksınız.

Öyleyse soru şu: zaten bir Samsung Üyesi misiniz? Asıl soru şu: Samsung hesabınız var mı? Zaten bir Galaxy telefonunuz varsa, bu şans küçük değildir. Bir tane yoksa, ‘ üzerine tıklayarak kolayca bir tane oluşturabilirsiniz.Üye Ol‘ tıklar. Daha sonra her türlü ödüle, ipucuna, etkinliğe ve daha fazlasına erişebilirsiniz.

Kayıt olduysanız, hemen BURADA Samsung Üyeler Mağazasına göz atabilirsiniz. aracılığıyla giriş yaptıktan sonra Şimdi satın al düğmesine basarak, önümüzdeki haftalarda ekstra bir indirim de dahil olmak üzere birçok ekstra keskin teklif bulacaksınız. Hangi rekabetçi teklifleri soruyorsunuz? Mesela bu.

Bunlar en iyi Samsung Üye Fırsatları

Telefon ve tablet

Lütfen dikkat: Aşağıdaki fırsatları görmek için bir Samsung Üyesi olarak oturum açmalısınız. Bunu ilk kez BURADA yapın, ardından doğrudan aşağıdaki fırsatlardan tıklayabilirsiniz.

Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra: %10 indirim ve ücretsiz Harman Kardon Onyx Studio 7 hoparlör. Bir Samsung Üyesi iseniz, hemen yüzde on daha az ödersiniz. Ayrıca mevcut telefonunuz için 200 €’ya kadar ekstra takas ve ücretsiz Harman Kardon konuşmacı gibi diğer tüm promosyonları kullanmaya devam edebilirsiniz. BURAYA kendiniz için bu anlaşma göz atın.

Galaxy Z Çevirme 4/Z Katlama 4: Ayrıca şimdi Galaxy Z Fold 4 veya Z Flip 4 satın alırsanız güzel bir indirim elde edersiniz. Katlama için 130 €’dan daha az ve Flip için 150 €’dan fazla ödersiniz. Ayrıca, mevcut telefonunuzda işlem yaparsanız, cihazlarda sırasıyla 200€ ve 150€’luk ekstra takas indirimi alacaksınız. Tüm indirimleri bir araya toplayarak çok güzel bir anlaşma oluşturabilirsiniz. Bu tekliflere BURADAN kendiniz göz atın.

Galaxy S21 FE: Sinsi bir favorimiz de Galaxy S21 FE. Bir Üye olarak, mükemmel kameralara ve uzun pil ömrüne sahip bu hızlı telefonu (incelememize bakın) 220 € indirimle satın alabilirsiniz. Buraya bak.

Galaksi A34: Samsung’un hızlı işlemcisi, güzel AMOLED ekranı ve harika pil ömrü ile şimdi 350 €’dan satın alabileceğiniz sinsi orta sınıf lideri. BURAYI kendiniz görün.

Galaxy Tab S8 Ultra: Samsung’un mutlak en iyi tableti olan 14,6 inçlik Tab S8 Ultra, Üye olarak 185 € indirimle (512 GB depolamalı modelde 220 €) satın alınabilir. Bu Üye Anlaşmasına BURADAN göz atın.

İzle ve Tomurcuklar

galaksi izle 5: Samsung’un en yeni Saatini Üye olarak 80 €’dan fazla, hatta Pro modelinde 120 €’dan fazla indirimle satın alabilirsiniz. Tabii ki, 50 € değerinde Adidas kuponu için de hakkınız var. Saat fırsatlarına BURADAN göz atın.

Farklı tomurcuklar: Yeni Galaxy Buds’ınızı da gerekli ekstra indirimle satın alabilirsiniz. Bize göre en ilgi çekici anlaşma, şimdi bir Samsung Üyesi olarak 86 € ödediğiniz Buds2. Teklifi BURADAN bulabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarlar, televizyonlar ve daha fazlası

Elbette, mobil cihazınızın ihtiyaç duyduğundan çok daha fazlası için Samsung’a dönebilirsiniz. Televizyonlar, dizüstü bilgisayarlar, (oyun) monitörleri, ev aletleri ve daha fazlası için Üyelerin Çoklu Mağazasını kontrol edin.

Elbette, en iyi Üye Fırsatlarını her zaman kolayca bulabilmeniz için yukarıdaki genel bakışı da önümüzdeki haftalarda güncelleyeceğiz.

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir