Galaxy telefonunuzdaki haber akışı yeniden adlandırılacak

Samsung telefonunuzda standart olan haber akışının – Google Discover değil, diğerinin – adı Samsung News olacaktır. Şimdi hala Samsung Free olarak adlandırılıyor.

Samsung News: O zaman bu olacak mı?

Samsung telefonlar, yıllardır kişiselleştirilmiş haber beslemeli bir ekrana sahipti. Dergim oldu Flipboard Brifingi, Bilgilendirme oldu Güncelleme, Güncelleme bazı cihazlara yüklendi Bixby Ana Sayfasıve daha sonra da oldu SamsungGünlük en engelli Galaxy özelliklerinden biri. sonunda oldu SamsungÜcretsiz Android 11’den itibaren giderek daha fazla Galaxy cihazında sona erdi. Ancak burada, One UI 3.1’den gelen besleme, Google’ın sert rekabetiyle karşılaştı. Keşfetmek.

Ve şimdi – 2023’te – görünüşe göre zamanı konseptin bir başka yinelemesi. SamsungÜcretsiz yakında bir makyaj yapacak ve sonra hayatın içinden geçecek Samsung Haberleri. Bunu yaparken, hizmet iki parçayı kaybeder Özgür hala sunuyor. bu Kol saati Ve Oynamak sekmeler ile entegrasyon sunar Samsung TV+ Ve Oyun başlatıcısı. Samsung Haberleri bunu artık yapmayacak

Yeni besleme – tahmin et! – haberlere daha fazla odaklanın. SamsungÜcretsiz her türlü içerikle daha da geniş bir merkez olmaya çalıştı. Yine de çevremizdeki çoğu kullanıcı için bir tercihimiz var gibi görünüyor Keşfetmek. Elbette, Samsung’un kendisi bunun nedenini gösteren kesin verilere sahiptir. Özgür yine de o kadar başarılı değil.

Ne zaman?

Şu anda yapabilirsin SamsungÜcretsiz henüz değiştirilmedi. Söz verilen değişikliklerin önümüzdeki günlerde, haftalarda veya aylarda çok sayıda Samsung telefonunda görüneceğini varsayıyoruz. O zamana kadar – ve sonra – elbette yapabilirsiniz google keşfet kullanmaya devam et. Ya da her ikisi de SamsungÜcretsiz eğer Keşfetmek tabii ki tamamen kapatın.

(başından sonuna kadar)

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir