Galaxy Tab S7 FE’de One UI 5.1 güncellemesi mevcut

5G varyantı bir süredir buna sahipti, ancak şimdi Galaxy Tab S7 FE’nin daha yaygın kullanılan Wi-Fi versiyonu da One UI 5.1 güncellemesini alacak. Güvenlik düzeltme eki yükseltilmeyecek.

Samsung Galaxy Tab S7 FE, One UI 5.1'e güncellendi

Galaxy Tab S7 FE, One UI 5.1’e güncellendi

İlk başta, Galaxy S23’ün piyasaya sürülmesinden sonra Samsung, One UI 9 arayüzünün 5.1 sürümünü neredeyse diğer birçok Galaxy cihazına hızlı bir şekilde sundu. Bir aydan daha uzun bir süre önce Galaxy Tab S8 ve S7 tartışılmıştı. Aynı zamanda Tab S7 FE, Şubat güvenlik yamasıyla çok daha küçük bir güncelleme aldı, ancak yine de One UI 5.1 olmadan.

İkincisi şimdi tabletlere geliyor. Birkaç gün önce, 5G bağlantısına sahip Galaxy Tab S7 FE’de göründü. Bununla birlikte, büyük çoğunluk Wi-Fi modeline sahiptir. Güncelleme dünden beri bunun için hazır. İndirme, T73*XXU2CWC5 ürün yazılımı sürümünü içeren yaklaşık 1200 MB’dir.

Daha yeni bir güvenlik yaması dahil değildir, ancak One UI 5.1’in çeşitli yeni özellikleri dahildir. yeni sayesinde Pil widget’lar, iyileştirmeler Sıralamalar işlev ve çok daha fazlası. Ekteki değişiklik listesi ayrıca en küçük iyileştirmeleri veya en azından değişiklikleri gösterir.

Bu tür büyük güncellemelerin ardından genellikle kısa bir süre sonra Galaxy’nizin pilinin daha hızlı tükendiğini unutmayın. Yazılım kendini yeniden optimize ettiğinde, enerji tüketimi normale döner.

Kullanılabilirlik

Güncelleme artık Hollanda ve Belçika’da satılan tüm Galaxy Tab S7 FE modellerinde mevcut. Tabletinize indirebileceğinize dair bildirimi bekleyebilirsiniz. Veya güncellemeyi doğrudan, manuel olarak, aracılığıyla başlatırsınız. Ayarlar -> Yazılım Güncelleme -> İndir ve Yükle.

(Sander’a teşekkürler!)

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir