Galaxy A53, S20 FE (5G), Z Çevir/Katla 3, Tab S7

Samsung’un Mayıs güncellemesi Galaxy A53, Galaxy S20 FE (5G) ve Galaxy Tab S7’ye ulaştı. İkincisi, bir güncelleme güzel bir bonus içerir. Ek olarak, üçüncü nesil katlanabilirler – Z Flip 3 ve Z Fold 3 – de yeni güvenlik düzeltme ekini alıyor.

Samsung Galaxy A53 güncellendi

Galaxy A53, S20 FE, Z Katlama/Flip 3 güncellemesi Mayıs 2023

Son yıllarda, en son aylık güncellemeyi alan Samsung telefonlarının sayısı önemli ölçüde arttı. Sadece çok sayıda katlanır telefon eklenmedi, aynı zamanda A serisindeki daha fazla model de her ay güncelleniyor. Bir telefonun kullanıcısı olarak, elbette bunun çok azını fark edeceksiniz. Bizim için – GalaxyClub.nl – bu, basit yamalarla ilgili raporları giderek daha fazla bir araya getireceğimiz anlamına geliyor.

Örneğin son günlerde en az dört telefon ve bir tablet serisi için güncellemeler yayınlandı. Telefonlardan başlayalım – cihaz ve donanım yazılımı sürümünü listeleyelim:

  • Galaksi A53 – A536BXXS5CWD3 (227MB)
  • Galaxy S20 FE (5G) – G781BXXS5HWD4
  • Galaxy Z Flip 3 – F711BXXS4EWD9 (252MB)
  • Galaxy Z Katlama 3 – F926BXXS3EWD9

Gördüğünüz gibi, belirtilen tüm üretici yazılımı sürümleri, iyi bilinen ‘S’ harfini içerir. Güvenlik. Bu nedenle güncelleme, en son yamayı tüm cihazlara getirir, ancak işlevsel bir değişiklik yapmaz. Bu son yama elbette Mayıs yamasıdır.

Buna Qualcomm işlemcili (S20 FE 5G, Z Flip 3, Z Fold 3) telefonlar için dört kritik düzeltme dahildir. Ek olarak, Exynos modeme (Galaxy A53) sahip modeller için üç önemli güvenlik iyileştirmesi de bulunuyor. Ayrıca, Tema Yöneticisi, Knoxve Dişli Yöneticisi uygulamalar güncellendi.

Kullanılabilirlik

En kısa sürede kontrol edebildiğimiz kadarıyla, bahsedilen tüm telefonlarda yeni güncelleme hemen hemen tüm telefonlarda mevcut. markalanmamış Ve markalı Hollanda ve Belçika’daki cihazlar. sadece ile markalı T-Mobile’dan Z Çevir/Katla 3 modeli, yeni yamayı da alana kadar sabırlı olmanız gerekebilir. Bu, S20 FE’nin bugün henüz mevcut olmayan iki 4G modeli için de geçerlidir.

Galaxy Tab S7 Güncellemesi Mayıs 2023

Birkaç telefona ek olarak, Samsung şimdi Galaxy Tab S7’yi de en son yamaya güncelliyor. Donanım yazılımı sürümü XXU3DWD3, bazı Tab S7 modellerinde zaten mevcuttur. Ve tabletlerde, güncellemenin işlevsel bir bileşeni vardır – sürüm numaralandırmasındaki ‘U’ya bakın.

900 MB’tan büyük bir boyutla, burada gerçekten çok daha fazlası oluyor. Kendimiz kontrol edemeyiz, ancak tabletlerin asıl sorun olduğundan şüpheleniyoruz. görüntü kesme yakın zamanda Galaxy Tab S8’e de gelen özellik. Bunu onaylayabilir misin? O zaman aşağıdan bize bildirin!

Bu yazı yazıldığı sırada, güncelleme en azından Galaxy Tab S7 (SM-T870) ve Tab S7+ 5G (SM-T976B) modellerinde mevcuttur. Bunu henüz yalnızca Wi-Fi özellikli Tab S7 modeli (SM-T970) için görmüyoruz, ancak elbette bu da onu alana kadar geri sayım meselesi.

Kurulum

Otomatik bildirimi bekleyerek yeni güncellemeyi Galaxy cihazınıza yükleyebilirsiniz. Ancak zaten indirip indiremeyeceğinizi doğrudan da kontrol edebilirsiniz. bunu aracılığıyla yapıyorsun Ayarlar -> Yazılım Güncelleme -> İndir ve Yükle.

Yukarıdaki güncellemelerden herhangi birini yüklediniz mi? Daha belirgin değişiklikler keşfediyor musunuz? Aşağıda bize bildirin!

(Teşekkürler Sharon, Abdel ve Willem!)

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir