Galaxy A33 (Görüntü kesme), S10 Lite, Tab S8, Watch 4

Farklı güncellemeler, farklı Samsung telefonlarına ve tabletlerine ulaşır. Tahmin edildiği gibi, Galaxy Tab S8 Mayıs güncellemesine başlarken Watch 4, Galaxy S10 Lite ve Galaxy A33 Nisan yamasını alacak. Ayrıca: ikincisinde ayrıca görüntü kesme işlev.

Galaxy A33’te Görüntü Kırpıcı

Galaxy A33 güncellemesi Nisan 2023: görüntü kesme

Geçen hafta Samsung, görüntü kesme Galaxy S23 serisinden Galaxy A53’e işlev. Bu beklenmedik bir durumdu – önceki söylentiler yalnızca Galaxy S ve Z serilerinde bir sunumdan bahsediyordu. Ancak A serisinde de A53 ile bitmiyor.

Bu hafta Galaxy A33, A336BXXU5CWD1 ürün yazılımı sürümüne yaklaşık 1 GB’lik bir güncelleme alacak. Değişiklik listesi yalnızca bir noktadan bahsetse de – Cihaz gelişmiş güvenlikle korunur – aslında iki tane var.

A33, Nisan yamasına ek olarak havalı olanı da alıyor görüntü kesme işlev. Bu, bu yılın başlarında Galaxy S23’te ilk çıkışını yapıyor, ancak şimdi diğer birçok Samsung cihazında mevcut. A serisindeki orta sınıf modeller bile, A33 dahil, beklentileri karşılıyor gibi görünüyor.

kullanıyorsun görüntü kesme bir fotoğrafın üzerinde parmağınızla Galeri – bir kişi veya nesne üzerinde – ve sabırlı olmak. Birkaç saniye sonra, bu kişi veya nesne otomatik olarak “kesilecek”. Daha sonra kopyalayabilir veya doğrudan klasörde yeni bir görüntü olarak kaydedebilirsiniz. Kırpılmış resimler.

Yeni yama ile güncelleme ve görüntü kesme hepsinde mevcut markalanmamış Hollanda, Belçika ve Avrupa’nın geri kalanındaki Galaxy A33 modelleri.

Diğer Nisan güncellemeleri: Galaxy S10 Lite, Watch 4

A33, bu hafta Nisan yamasıyla güncelleme alan tek Galaxy değil. S10 serisinde güncellemeleri alan tek Galaxy S10 Lite da yeni yamayı alacak. Donanım yazılımı sürümü G770FXXS7HWD3 doğrudan şu adresten indirilebilir: markalanmamışve vodafonemarkalı Hollanda ve Belçika’daki modeller.

Biraz daha uzun bir süre sonra Galaxy Watch 4 için yeni bir güncelleme de geldi. Donanım yazılımı sürümü R8**XXU1GWD6, işlevsel olarak pek bir şey yapmaz, ancak Wear OS işletim sistemi için Nisan yamasını yükler. aracılığıyla otomatik bir bildirim bekleyebilirsiniz. Galaksi Giyilebilir uygulama. Ama orada da kullanabilirsin galaksi izle 4 ekrana Saat ayarları git ve orada İzleme yazılımını güncelleyin seçmek.

Galaxy Tab S8 Güncellemesi Mayıs 2023

Ve sonra bugün bir de Galaxy Tab S8 serisi var. Bu haftanın başlarında, Mayıs ayında yeni bir yamanın geleceğini yazmıştık. Üç ayda bir resmi olarak güncellenen tabletler, halen Şubat yamasıyla çalışıyor.

Bu nedenle, ilk modellerin XXU4BWD8 üretici yazılımına yönelik 1,5 GB’tan fazla güncellemeyi başlatmasının tam zamanı. Gerçekten de Mayıs yamasını içeriyor, bu da Tab S8’i Galaxy S23’ten sonra onu alan ikinci Galaxy yapıyor.

Yalnızca yeni yama ile paketin boyutu henüz açıklanmadı. Bu nedenle, Tab S8’in de olacağına bahse gireriz. görüntü kesme fonksiyon alır. Bir Galaxy Tab S8’iniz var mı ve Mayıs güncellemesini zaten yüklediniz mi? Bunu onaylayabilir veya reddedebilir misiniz? görüntü kesme güncellemeden sonra gerçekten var mı?

Bu yazıyı yazarken, yeni güncellemeyi Tab S8, S8+ ve Tab S8 Ultra’nın tüm 5G varyantlarına zaten yükleyebilirsiniz. Yalnızca Wi-Fi bağlantısı olan modellerde henüz mevcut değildir – ancak bunun yakında değişeceğini varsayıyoruz.

(Teşekkürler Herrie, Petra ve Rudi!)

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir