FIN-Fix: Finstral’dan harika ayarlanabilir çerçeve

katı taban

Ayarlanabilir çerçevelerin diğer avantajları, yapıldıkları malzeme ile ilgilidir. Çerçeveler geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır. Bu, aynı zamanda bir yalıtım etkisine sahip oldukları ve çürümedikleri anlamına gelir. Bu kısmen, ayarlanabilir çerçeve ile çerçeve veya kapı elemanı arasında mükemmel sızdırmazlığı sağlayan ortak haddelenmiş contalardan kaynaklanmaktadır.

Uygun ekstralar

Ayrıca ayarlanabilir çerçevelerinize uygun ekstralar eklemeniz mümkündür. Örneğin, ahşap bir çerçeveye sıkıştırılmış bir folyo ile donatılabilir. Bu, halihazırda ıslak inşaat aşamasında olan çerçeve açıklıklarının kapatılmasını mümkün kılar. Ayrıca inşaat kapısının doğrudan teslim edilmesini de tercih edebilirsiniz. Bu kapı kanatları, menteşeler vasıtasıyla ayarlanabilir çerçeveye asılan kaba bir suntadan oluşur.

Bağımsız olarak tavsiye edilir

FINSTRAL’in FIN-Fix ayarlanabilir çerçevesi, Institur für Fenstertechnik Rosenheim’ın Avrupa’nın önde gelen kurulum uzmanları tarafından önerilmiştir. Pencereleri ve kapıları kurmak için en iyi yöntem olarak görüyorlar. Ve bilmeliler çünkü tüm yapısal bağlantı detayları bu enstitü tarafından test ediliyor.

About admin

Check Also

Modern bir ısı pompasıyla sürdürülebilir yaşam

Çevrimiçi ısı pompaları satın almak, son yıllarda Hollandalı haneler arasında giderek daha popüler hale geldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir