Dünya Kupası futbolunu izlemenin 5 yolu

Dünya Kupası birkaç gündür devam ediyor ve ilk şaşırtıcı sonuçlar şimdiden bir gerçek. Dünya şampiyonluğunu kim evine götürecek? Çoğu kişi dünya şampiyonluğunun Fransa’ya, Brezilya’ya veya belki de dünya yıldızı Messi’nin Arjantin’ine gideceğini düşünüyor. Tehlikeli yabancılar, her zaman olduğu gibi, Almanya ve belki de son Avrupa Futbol Şampiyonası’nın finalinde olan İngiltere’dir (Dünya Kupası’nda olmayan İtalya’ya yenildi).

Peki ya Hollanda? Kimse favori olarak Hollanda’dan bahsetmiyor. Ama bunu 2014’te de söyledik ve ardından aynı milli teknik direktörle finale çok yaklaştık! Bu yüzden heyecan verici olacak ve Dünya Kupası’nı yeniden yoğun bir şekilde izlemek için her türlü neden var. Aşağıda size Dünya Kupasını deneyimlemeniz için 5 ipucu veriyoruz.

Dünya Kupası’nı evinizde TV’de izleyin

Muhtemelen Dünya Kupasını deneyimlemenin en yaygın yolu evde televizyon izlemektir. Evde izleyecekseniz, tüm maçların NOS tarafından yayınlandığı NPO1’i açın. Tabii ki, kapsamlı önizlemeler ve sonradan gelen düşünceler ve oyun hakkında yorum yapmak için stüdyodaki konuklarla Orange oyunlarına ekstra ilgi gösteriyorlar. İpucu: Arkadaşlarınızı davet edin ve lezzetli atıştırmalıklar ve içecekler sunun. Bu, futbolu daha da eğlenceli hale getiriyor!

barda dünya kupasını izlemek

Bir klasik: Dünya Kupası futbolunu barda arkadaşlarınızla veya hiç tanımadığınız futbolseverlerle izlemek. Bar elbette tamamen turuncu ve elinizde bir bira veya başka bir içecekle maçı birlikte takip edebileceğiniz büyük ekranlara sahip. Barın ayrıca küçük atıştırmalıklar sunması garanti edilir. Tuttuğunuz takım gol attı mı? O zaman hep birlikte tezahürat yaparsınız ve bu elbette sadece tezahürat yapmaktan daha eğlencelidir!

Dünya Kupası’nı çevrimiçi izleyin

Tabii ki Turuncu’nun grup maçları mesai günlerinde öğleden sonra oynanıyor. Hala işinizde, toplu taşıma araçlarında olmanız veya başka yükümlülükleriniz olması ve bu nedenle maçları evinizde televizyonda veya barda canlı izleyememeniz mümkündür. Neyse ki, akıllı telefonunuzdan veya dizüstü bilgisayarınızdan Dünya Kupasını çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz. Maçları yorumlu veya yorumsuz çevrimiçi olarak yayınlayan NOS dahil olmak üzere çeşitli hizmetler vardır.

Dünya Kupası’nı radyodan takip edin

Çok “eski usul”, ancak Dünya Kupası’nı deneyimlemenin yukarıdaki tüm yolları işe yaramazsa, örneğin arabanız trafik sıkışıklığında sıkışıp kalırsa ve bu nedenle TV yayını için çok geç kalırsanız, Hollanda maçlarını şu adresten de izleyebilirsiniz: (araba) radyosunu deneyimleyin. NPO Radio1, tüm maçları yorumlu olarak canlı yayınlar.

Turuncu şampiyon?

Nerede olursanız olun, bir futbol fanatiği olarak Dünya Kupası’ndan hiçbir şeyi kaçırmak zorunda değilsiniz! Sonuçta Orange şampiyon olacak mı? Hepsini televizyondan, internetten, bardan veya radyodan takip edebilirsiniz. Size bol eğlence diliyoruz!

About admin

Check Also

Canlı Yayın Kasteelcross Zonnebeke: Cyclocross Cyclocross CANLI!

Zonnebeke Kasteelcross 2023’ün canlı yayınını buradan izleyin. 21 Ocak 2023 Cumartesi günü Zonnebeke’de yapılacak olan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir