Deutsche Bank, Metacade satış öncesi popülerlik kazandıkça kripto ortaklıklarını araştırıyor

Deutsche Bank, bankanın varlık yönetimi kolu DWS, iki Alman kripto şirketine yatırım yapmayı düşündüğü için kripto çevrelerinde dalgalar yaratıyor. Tanınmış bir kripto meraklısı olan DWS Group CEO’su Stefan Hoops, bir kripto değişim ürünleri sağlayıcısı olan Deutsche Digital Assets ve geleneksel bir finansal piyasa yapıcısı olan Tradias’ın azınlık hissesini satın almak için görüşmelerde bulunuyor.

Deutsche Bank, kripto piyasalarını takip eden en son büyük finansal dev haline gelirken, Metacade’in ön satışı, ivme kazandıkça kripto para birimi haber kaynaklarında manşetlere çıkıyor.

Deutsche Bank neden kripto yatırımlarına önem veriyor?

Kripto para birimi haberleri, Deutsche Bank’ın kripto piyasalarına olan ilgisinin hikayesini anlatan Bloomberg’in yakın tarihli raporuna döndü. Yakın tarihli bir kazanç görüşmesinde Hoops, DWS’nin stratejik ortakları incelemeye başladığını ve potansiyel hedefler üzerinde durum tespiti yapmaya başladığını belirtti. Ayrıca, dijital varlık fiyatlarındaki son düşüşün potansiyel olarak heyecan verici fırsatlar yarattığını da belirtti.

Almanya, kripto para birimlerinin gelişmesi için en uygun ekonomilerden biri olarak kabul ediliyor ve bir yıldan uzun süredir kripto satışlarında sıfır sermaye kazancı vergisi tutuluyor. Deutsche Bank’ın kripto pazarlarına olası girişi hakkındaki bu kripto para birimi haberi, 2023’ün başlarında cesaret verici performans üzerine inşa etmek isteyen pazarlar için gerçek bir destektir.

Metacade, satış öncesi etkinlik sırasında ilgi görüyor

Metacade, GameFi dünyasında yepyeni bir isim ve satış öncesi etkinlikte ivme kazandıkça beklentileri aşmaya devam ediyor. Yerel token MCADE, 2022’nin sonlarında token başına 0,008 dolardan piyasaya çıktıktan sonra sadece 17 haftada 13 milyon dolar topladı.

MCADE’nin ön satışının başarısı, 2023’ün ilk haftalarında heyecan verici yeni bir proje arayan kripto yatırımcılarının dikkatini çekti. Erken yükseliş eğilimi gösteren kripto yatırımcıları, etkinlik sırasında yatırımlarının geri dönüşünü gördüler ve Metacade’in görünümünü yeni duyanların bunu yapmak için hâlâ zamanı var. mevcut düşüş koşulları sırasında adım atın.

Metakademi nedir?

Metacade, oyun severleri ve kripto hayranlarını tek bir çatı altında bir araya getiren sanal bir çevrimiçi video oyun salonu ile blockchain oyunlarında devrim yaratmayı amaçlıyor. Topluluk platformu, çığır açan pasif gelir kazanma fırsatları için benzersiz oyna-kazan (P2E) mekanizmalarını entegre ederken, gelişmiş Web3 tasarımındaki en iyi başlıkları içeren çok çeşitli klasik arcade oyunlarına ev sahipliği yapıyor.

Birincil P2E fırsatına ek olarak, Metacade’in ekosistemi, topluluğa platformu kullanırken para kazanmanın başka yollarını da sunar. Kazanmak için rekabet edin, kazanmak için yaratın ve kazanmak için çalışın her yönüyle üyelere somut faydalar sağlar ve GameFi endüstrisindeki en büyük ve en canlı topluluğun oluşturulmasını teşvik eder.

Örneğin, kullanıcılar merkezle sosyal olarak her etkileşimde bulunduklarında kripto jetonları ile ödüllendirilir. Oyun derecelendirmeleri, alfa, çevrimiçi forumlara ve canlı sohbetlere yapılan katkılar gibi tüm içerikler bir ödül kazandırır. Kullanıcı ne kadar çok iletişim kurarsa o kadar çok kazanır. Bu arada kullanıcılar, kazanmak için rekabet et girişimi aracılığıyla çevrimiçi turnuvalara ve ödül çekilişlerine katılım karşılığında jetonlarını stake edebilir. Aynı zamanda, 2024’te kazanılacak işlerin lansmanı tüm GameFi endüstrisinde devrim yaratacak gibi görünüyor.

O nasıl çalışır?

MCADE belirteci, üyelerin turnuvalara eriştiği para birimi olarak ürün satın almaktan ve oynamak için ödemeli platform oyunları yelpazesine erişmekten, platformdaki tüm etkinlikler için takas aracı olan Metacade platformuna güç verir. Reklam, Metacade’de harici oyunlar başlatma ve iş ilanlarını barındırma gibi harici para kazanma kaynaklarıyla birleştirilen bu fonlar, Metacade’in gelişimini yönlendirecektir.

MCADE belirtecinin birçok güçlü yönlerinden biri, iyi düşünülmüş belirteç özellikleridir. Madeni para, sahiplerine mükemmel düzeyde fayda sağlarken, 2 milyar jetonun sınırlı arzının MCADE’nin talebini ve fiyatını artırması muhtemeldir.

Metacade: GameFi İnovasyonuna Yön Verme

Metacade’i GameFi rakiplerinden ayıran bir diğer özellik de 2023’ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülen çığır açan Metagrants programıdır. Metacade’e özel bağımlılık yapan yeni oyunların yaratılmasını teşvik etmeyi amaçlayan geliştiriciler, topluluğun oy kullanması için yeni oyunlar için planlar sunabilir.

Tüm MCADE sahipleri, gerçekleşmesini görmek istedikleri başlıkları seçmek için oy kullanma hakkına sahiptir. Bu, en popüler fikirlerin, başlıkların geliştirilmesi ve gerçekleştirilmesi için kripto fonu aldığı anlamına gelir. Bu topluluk özerkliği düzeyi, platformun nihai olarak tam teşekküllü bir DAO’ya geçişinin yalnızca bir parçasıdır ve bu zamana kadar MCADE topluluğu, platformun gelecekteki gelişimi ve yönetimi üzerinde tam kontrole sahip olacaktır.

Metacade’i GameFi devriminin ön saflarına taşımanın yanı sıra, daha geniş Web3 endüstrisi, geliştirmeye yönelik kanıtlanmış yenilikçi yaklaşımlarını kazan-kazan programı aracılığıyla dış şirketlere getirecek olan en iyi yeni geliştirme yeteneğine erişimden yararlanacak.

MCADE Satın Almaya Değer mi?

Deutsche Bank’ın kripto dünyasına potansiyel girişi, piyasaları canlandırmak için mükemmel bir kripto haberi olsa da, Metacade, yatırımcılara olağanüstü tokenomik, fayda ve topluluk tarafından yönetilen devasa bir geleceğe sahip yepyeni bir projeye dahil olmaları için nadir ve altın bir fırsat sunmaya devam ediyor.

MCADE şu anda son ön satış aşamasında 0,020 dolardan işlem görüyor. Etkinlik ilerledikçe, borsalarda MCADE piyasaya sürüldüğünde fiyat 0,02 dolara yükselecek. Daha geniş halk projeden haberdar oldukça bu noktaya olan talebin artması bekleniyor.

Yapabilirsiniz Burada Metacade ön satışına katılın.

About admin

Check Also

Geçici olarak para kazanmak için gittikçe daha fazla olasılık var – Seçeneklerinizin neler olduğunu buradan okuyun

Finans dünyası, geçici olarak para kazanma fırsatlarıyla doludur. İster bir iş kurmak için kredi arıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir