Canlı Yayın Waaslandcross Sint-Niklaas 2023 Cyclocross Bugün!

Waaslandcross Sint-Niklaas’ın canlı yayınını buradan ücretsiz çevrimiçi canlı izleyin. Cyclocross, 18 Şubat 2023 Cumartesi günü Sint-Niklaas’ta yapılacak ve bu sezonun son cyclocross yarışlarından biri. Ücretsiz çevrimiçi Exact Cross’un bir parçası olan Waaslandcross’ta cyclocross’tan hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olun.

Canlı yayın Waaslandcross bugün

Program Waaslandcross 18 Şubat 2023

9:30 yeni başlayanlar 1. yıl (sayıya bağlı olarak, muhtemelen 2. sınıf öğrencileri ile birlikte)
10h15 acemiler 2. yıl
11:00 genç erkekler
12h15 G sporu

vtm’de canlı

13:45 hanımlar
15:00 beyler

İşte bugün çevrimiçi olarak izleyebileceğiniz canlı akış cyclocross. Bugün, cyclocross’un çok olduğu en büyük iki ülke olan Hollanda’da veya Belçika’da güzel bir cyclocross yarışı var. Cyclocross’un canlı çevrimiçi akışını ücretsiz olarak kaçırmayın ve en iyi oyuncular Mathieu van der Poel ile Wout van Aert arasındaki bugünkü cyclocross maçını izleyin. Bir dizi yarışmayı kaçırırlar, ancak her zaman gerçekten uygun olan cyclocross yarışmalarına katılırlar. Bu yüzden bugün cyclocross canlı yayınını buradan izleyin ve tüm yarışmalardan hiçbir şeyi kaçırmayın.

Livesportnieuws.nl’de canlı cyclocross izleyin. Kesinlikle hiçbir şeyi kaçırmanıza gerek yok ve web sitemizde çevrimiçi olarak tadını çıkarabilirsiniz. Her gün sizin için güncel bir genel bakışımız var, böylece çevrimiçi olarak yayınlanacak olan Cyclocross yarışları ve cyclocross sürüşlerinden hiçbir şeyi kaçırmanıza gerek yok.

Cyclocross Waaslandcross Exact canlı yayın

Belçika’da cyclocross canlı yayınından bahsediliyor. Cyclocross, cyclocross’taki en iyi yarışmalardır ve hiçbir şeyi kaçırmanız gerekmez. Bugün cyclocross’u web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak canlı olarak izleyebilirsiniz, böylece hiçbir şeyi kaçırmanıza gerek kalmaz ve Dünya Kupası, Ethias Cross ve diğer yarışları çevrimiçi olarak ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

About admin

Check Also

Canlı Yayın Kasteelcross Zonnebeke: Cyclocross Cyclocross CANLI!

Zonnebeke Kasteelcross 2023’ün canlı yayınını buradan izleyin. 21 Ocak 2023 Cumartesi günü Zonnebeke’de yapılacak olan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir