Canlı yayın Tour of Flanders 2023 Canlı RVV Bisiklet burada!

Ronde van Vlaanderne veya Flanders’ Most Beautiful’un canlı yayınını kaçırmayın. 2 Nisan 2023 Pazar günü düzenlenen 2023 Flanders canlı yayını. Jumbo Visma erkekleri formunun zirvesinde ve bunu neredeyse kendi ülkelerindeki yarışa kadar sürdürmeyi umuyor. Canlı yayın Tour of Flanders 2023’ü kaçırmayın.

“Flaman klasiği” olarak da bilinen Tour of Flanders, dünyanın en prestijli bisiklet yarışlarından biridir. Her yıl etkinlik, dünyanın en iyi bisikletçilerinin kötü şöhretli parke taşları ve dik yokuşlarda birbirleriyle yarışmasını izlemek için binlerce seyirciyi Flaman Ardenleri’ne çekiyor. Ancak Ronde’ye canlı olarak katılmak için Belçika’ya gidemezseniz üzülmeyin. Tour of Flanders’ın canlı akışı ile yarışı nerede olursanız olun çevrimiçi olarak canlı izleyebilirsiniz.

Flanders Turu nedir?

Tour of Flanders, her yıl Nisan ayında düzenlenen bir günlük bisiklet yarışıdır. Etkinlik ilk olarak 1913’te düzenlendi ve o zamandan beri profesyonel bisikletçiliğin en zorlu yarışmalarından biri olarak zengin bir tarih yazdı. Yarış, Flaman Ardenleri boyunca uzanan yaklaşık 250 kilometrelik bir rotadan oluşuyor ve zorlu doğasıyla bilinen dik tırmanışlar ve çeşitli parke taşı bölümleri bulunuyor. Flanders Turu, İtalyan klasiği Milan-San Remo’dan sonra ve Paris-Roubaix, Lombardiya Turu ve Lombardiya Turu’ndan önce bisiklet sürmenin beş “Anıtı”ndan ikincisidir.

Tour of Flanders’ı çevrimiçi olarak nasıl canlı izleyebilirim?

Tour of Flanders’ı çevrimiçi olarak canlı izlemenin birkaç yolu vardır. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri, çeşitli kanallardan erişilebilen resmi canlı yayını kullanmaktır. Tour of Flanders’ı aşağıdaki kanallardan canlı olarak takip edebilirsiniz:

  • Eurosport Oyuncusu
  • Sporza.be
  • RTBF Ses
  • FloBikes
  • fubotv

Bu kanalların çoğu, canlı etkinliği kaçırdıysanız maçı daha sonra izleme seçeneği de sunar.

Flanders Turu ne zaman gerçekleşir?

Flanders Turu her yıl Nisan ayının ilk Pazar günü yapılır. 2023’te yarışma 2 Nisan Pazar günü yapılacak. Etkinlik genellikle sabah başlar ve hava koşullarına ve binicilerin hızına bağlı olarak öğleden sonra sona erer.

Flanders Turu’nun favorileri kimler?

Her yıl dünyanın en iyi bisikletçileri, Tour of Flanders’a katılmak için Belçika’ya geliyor. Bu yıl birkaç sürücü yarışı kazanmak için favori olarak belirlendi. En beğenilenlerden bazıları:

  • Mathieu van der Poel (Hollanda)
  • Wout van Aert (Belçika)
  • Julian Alaphilip

Flanders Turu 2023
Tour of Flanders’ın 104.’sünün önümüzdeki Pazar günü yapılması planlanıyor. Flaman bisikletçiliği bu nedenle bu yıl Sonbahar Yüksek Ayini’ni kutluyor. Sürücüler, Oude Kwaremont/Paterberg kombinasyonu ile on yedi tepe ve tanıdık final ile 244 kilometrelik bir parkurda mücadele ediyor. Hem başlangıç ​​ve bitiş hem de ana pasajlar bu yıl korona virüsü nedeniyle halka kapalı. Hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olun ve Ronde van Vlaanderen veya Flanders’ın En Güzel canlı yayınını izleyin!

About admin

Check Also

Canlı Yayın Kasteelcross Zonnebeke: Cyclocross Cyclocross CANLI!

Zonnebeke Kasteelcross 2023’ün canlı yayınını buradan izleyin. 21 Ocak 2023 Cumartesi günü Zonnebeke’de yapılacak olan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir