Bunlar, bu yaz bahçeniz için 5 temel ev aksesuarı

Tam olarak öyle görünmüyor ama öyle. Yaz yaklaşıyor. Ancak bu olmadan önce bahçemizin mümkün olduğunca yaza hazırlanmasını sağlamak önemlidir. Neyse ki, baharın ilk birkaç haftasında biraz bahar güneşinin tadını çıkarabildik, bu nedenle çoğu kişi çoktan iyi bilinen büyük bahar temizliğine başladı. Bahçe kapılarını veya arka kapıyı açıp artık ihtiyaç duyulmayan her şeyi temizlemek ve güzelce temizlemek çok güzel.

İçeride çok çalışmanın yanı sıra bahçemizi de unutmamalıyız. Bu nedenle yaprağı silin ve bu yıl bahçenizi nasıl dekore etmek istediğinizi dikkatlice düşünün. Çünkü dürüst olalım, her yıl aynı şey, bu da pek eğlenceli değil. Bahçe çoğu insan için genel olarak aynı olduğundan, cosylifestyle.nl’den doğru ev aksesuarları büyük fark yaratabilir. Bu yüzden bahçeniz için olmazsa olmaz ev aksesuarlarından ilk 5’ini sizin için derledik.

bahçe

Süsler bahçenize kişisel bir dokunuş katar

Süsler bahçenize biraz ekstra verebilir. Bir süsle bahçenize kişisel bir dokunuş katar ve atmosferi güzelleştirirsiniz. Heykel ve heykellerden diğer dekoratif öğelere kadar pek çok farklı süs eşyası mevcuttur.

Hem çiçekli hem de çiçeksiz vazolar

Vazolar sadece çiçekleri sergilemek için kullanışlı değildir, aynı zamanda bahçenizde dekoratif bir unsur olabilirler. Farklı vazolar kullanarak bahçede bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Yukarıya çıkmak için büyük vazolar, bahçeye yaymak için küçük vazolar tercih edebilirsiniz.

Pillerdeki masa lambası çekici ve pratiktir

Akşamları atmosfer yaratmak için pilli bir masa lambası idealdir. Pille çalışan masa lambası ile yakınınızda priz olmasına gerek kalmadan bahçe masanızı aydınlatabilirsiniz. Üstelik her zaman zevkinize ve tarzınıza uygun bir lamba bulabilmeniz için birçok farklı model mevcuttur.

Rahat bir atmosfer için bahçe meşaleleri

Bahçe meşaleleri bahçeye sıcak bir görünüm verir ve ekstra bir atmosfer sağlar. Ayrıca, örneğin sivrisinekleri uzak tutmak için bahçe meşaleleri de işlevsel olabilir. Klasik ahşap meşalelerden modern metal meşalelere kadar pek çok farklı türde bahçe meşalesi mevcuttur. Bahçenizde ekstra bahçe aydınlatması için mükemmeldir.

Sıcaklık ve rahatlık için masa şömineleri

Masa şömineleri sadece ısı yaymakla kalmaz, aynı zamanda bahçe masasına rahat bir görünüm verir. Bir masa şöminesi ile serin akşamlarda dışarıda oturabilir ve bahçenizdeki atmosferin tadını çıkarabilirsiniz. Masa üzerine yerleştirilebilen küçük modellerden, zemine yerleştirilebilen daha büyük modellere kadar farklı türde masa şömineleri mevcuttur.

Çözüm

Bu beş aksesuarın tümü, çekici bir bahçe yaratmak isteyen herkes için vazgeçilmezdir. Farklı süs eşyaları ve vazolarla oynayarak bahçenize kişisel bir hava katabilirsiniz. Akülü masa lambaları ve bahçe lambaları akşamları ekstra bir atmosfer ve rahatlık sağlarken, masa şömineleri sadece ısı vermekle kalmaz, aynı zamanda sıcak bir atmosfer sağlar. İster büyük bir bahçeniz, ister küçük bir balkonunuz olsun, bu aksesuarlarla açık alanınızı dinlenmek ve doğanın tadını çıkarmak için çekici ve rahat bir mekana dönüştürebilirsiniz.

About admin

Check Also

Modern bir ısı pompasıyla sürdürülebilir yaşam

Çevrimiçi ısı pompaları satın almak, son yıllarda Hollandalı haneler arasında giderek daha popüler hale geldi. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir