‘Bu, Samsung’un yeni Galaxy Flip and Fold’u piyasaya sürdüğü zamandır’

Samsung’un Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5’in lansman tarihini sabitlediği söyleniyor. Erken bir açıklamayla ilgili daha önceki söylentiler doğrulanmış gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Ambalajsız: 26 Temmuz 2023

Galaxy Z Flip and Fold 5 lansmanı: 26 Temmuz

Ağustos, uzun süredir Samsung’un ‘diğer’ en iyi telefonları piyasaya sürdüğü ay oldu. Uzun bir süre bu yeni Galaxy Note idi ve şimdilerde ortaya çıkan yeni Galaxy Z modelleri. Yine de Güney Koreliler 2023’te işleri farklı yapıyor gibi görünüyor

Daha önce bir söylenti olan şey, şimdi iyi bilgilendirilmiş Güney Kore medyası tarafından doğrulandı. Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliği bu yıl 26 Temmuz’da gerçekleşecek. Bu, son yıllardaki karşılaştırılabilir olaylardan kolayca bir veya iki hafta önce. Resmi çıkış tarihi – cihazların mağazalarda olduğu gün – iki haftadan daha uzun bir süre sonra, 11 Ağustos’ta.

Samsung’un Unpacked etkinliğini muhtemelen anavatanı olan Güney Kore’de gerçekleştirecek olması da dikkat çekici. Son yıllarda bu tür olaylar hep farklı Avrupa veya Amerika şehirlerinde oluyordu. Seul’e bir ‘dönüş’, en az erken tarihin kendisi kadar çarpıcı.

yeni katlanabilirler

Unpacked etkinliği sırasında doğal olarak yeni Fold and Flip modellerini bekliyoruz. İlki, tasarım açısından şaşırtıcı bir şekilde mevcut modellere yakın kalıyor. Yalnızca yeni bir menteşe, iki ekran parçası arasında boşluk olmamasını sağlamalıdır.

Yeni Flip, dış kısımdaki çok daha büyük kapak ekranı ile biraz daha büyük bir tasarım değişikliğinden kaçınıyor. Bu cihaz için yeni menteşeyi de bekliyoruz, böylece telefonun iki yarısı birbirine yaslanabilir.

Yeni tablet ve saat

Yeni katlanabilir ürünlere ek olarak, Samsung’un diğer iki ürün serisinin yeni nesillerini tanıtma şansı yüksek. Ayrıca Temmuz ve Ağustos aylarında Galaxy Tab S9 ve Galaxy Watch 6’nın piyasaya sürülmesini bekliyoruz.Yeni tabletler, daha hızlı donanım ve – bazı modellerde – daha büyük pil ile Tab S8 serisine benzer olacak.

Watch 6 serisi, Watch 4 serisinin bir ‘Klasik’ versiyonu da dahil olmak üzere aslında bir ‘yenilemesidir’. Bu, ekranın etrafında dönen bir halka ile çalıştırdığınız varyanttır. Bu sevilen Watch özelliği, mevcut Watch 5 serisinde yoktu. Watch 6 modellerinin tümü, Watch 4’ten daha büyük bir pile sahiptir.

Samsung’un bu etkinlikte yeni Karma Gerçeklik ürünlerini de gösterip göstermeyeceği net değil. Şirket, Google ve Qualcomm ile işbirliği içinde yeni bir kulaklıkla açıkça meşgul olsa da, onunla yaz aylarında tanışıp tanışamayacağımız net değil.

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir