Astrofoto modu artık Samsung Galaxy S21 serisi, Z Katlama 4’te mevcut

Galaxy S22 ve Galaxy S23’ten sonra, Astrofoto konum Uzman RAW Galayx S21, S21+ ve S21 Ultra ile Galaxy Z Fold 4’te kullanın.

Expert RAW'da Galaxy S21 ve Z Fold 4 Astro Fotoğraf modu mevcuttur

Galaxy S21 ve Z Fold 4, Astrofoto kamera modunu alıyor

Geçen yıl Ekim ayında Samsung, Astrofoto kamera modu Uzman RAW uygulama. Stand ilk olarak Galaxy S22 serisinde mevcuttu. Galaxy S23 serisi ortaya çıktığında, standı o cihazlarda da kullanabileceğiniz açıktı. Ama şimdiye kadar bu böyle kaldı.

için yeni bir güncelleme RAW’ı uygula uygulaması şimdi bunu değiştiriyor. 2.0.09.1 ​​​​versiyon numarasından şunları yapabilirsiniz: Astrofoto Galaxy S21, S21+, S21 Ultra ve Galaxy Z Fold 4’te de kullanılabilir. Bu modda dört, yedi veya on dakikalık uzun pozlama ile çekim yapabilirsiniz.

Ayrıca mod, gece gökyüzünde belirli nesneleri aramanıza yardımcı olur. Bunun için işleve ihtiyacınız var hava direktifi etkinleştir – muhtemelen şimdiye kadarki en kötü çevrilmiş özellik adlarından biri. ingilizcede bu gökyüzü rehberi.

Anladığımız kadarıyla, telefonunuz en son aygıt yazılımında çalışıyor olmalıdır. Bu, hem Galaxy S21 serisi hem de Z Fold 4 için Nisan güncellemesidir. Bu nedenle, telefonunuzun gerçekten de en son üretici yazılımı sürümüyle güncellenip güncellenmediğini kontrol edin.

üzerinde değil Hayran Sürümü

kayıt için: hayır, Uzman RAW uygulaması ne yazık ki Galaxy S21 FE’yi desteklemiyor. Bu cihazda şunları kullanabilirsiniz: Astrofoto bu nedenle kullanmayın.

Ve ilerisi…

Tabii ki, elde edilen sonuçlar şunlara bağlıdır: Astrofoto çeşitli dış etkenlere de bağlıdır. Uzun pozlama süresi nedeniyle, bir tripod kullanımı gereklidir. Üstelik her zaman olduğu gibi yıldızlı gökyüzünü fotoğrafladığınızda çok fazla ışık kirliliğinin olmadığı alanlarda en güzel çekimleri yapmış olursunuz.

Üçüncüsü, gerekli düzenleme becerilerine de sahip olmanız yardımcı olur. Standdan en iyi şekilde yararlanmanın tek yolu bu – ve aslında hepsi Uzman RAW uygulama.

sen bul Uzman RAW uygulama Galaksi Mağazası BURADA.

About admin

Check Also

Tatil paranız için en iyi Samsung teklifleri

Yeni Samsung Galaxy telefonunuz veya Buds’ınız için rekabetçi bir teklif mi arıyorsunuz? Ardından, her türlü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir